Szafy i szafki metalowe elektryczne

eta_logo.jpg

ETA to wiodący producent szaf sterowniczych i obudów od prawie 40 lat.
Jakość i innowacyjność produktów, elastyczne podejście do potrzeb klienta to podstawowe wartości w firmie ETA.
Produkty ETA posiadają liczne certyfikaty i dopuszczenia, w tym UL, CSA/CUL, TUV, RINA, ATEX, a także od 1995 roku EN ISO 9001:2000.


ETA to jakościowe szafy w dobrej cenie i jedna z najszerszych ofert szaf w Europie.
Oferujemy również obudowy takich firm, jak IBOCO i ABTECH. W asortymencie tej drugiej znajdą Państwo obudowy w wielu rozmiarach i wykonania z różnych materiałów, co zapewnia możliwość dobrania odpowiedniej obudowy dla każdych warunków eksploatacji.

Wysokiej jakości szafy metalowe

Wrażliwa na uszkodzenia elektronika powinna być instalowana w miejscach, do których nie mają dostępu osoby niepowołane. Wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami i działaniem czynników niebezpiecznych, zapewniają szafy i szafki metalowe. Konstrukcje wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej wykazują dużą odporność na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. Szafki są wyposażone w drzwi zamykane na zamek, a metalowa konstrukcja pozwala skutecznie zabezpieczyć każdy rodzaj sterowników i automatyki, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp dla osób upoważnionych.

Szafy na urządzenia elektroniczne dostępne w sklepie obudowy24 mogą być instalowane bezpośrednio na podłodze przy pomocy cokłu, jak również wieszane na ścianie. Niewielka waga szaf, duży wybór wielkości, a także atrakcyjne ceny, czynią tę ofertę atrakcyjną dla firm, instalatorów i klientów indywidualnych. W przypadku problemu z doborem odpowiedniego modelu szafy do elektroniki, obsługa sklepu obudowy24 udziela klientom fachowej pomocy.

Sprawdź również: