Szafy serwerowe Katowice

Szafa rack to niezawodny sposób na uporządkowanie aparatury elektrycznej. Dzięki tego typu obudowie osprzęt rack jest estetycznie ukryty, ale i zabezpieczony przed różnego rodzaju czynnikami. Szafa serwerowa to produkt, który klienci z Katowic znajdą w sklepie internetowym obudowy24.pl w wielu wariantach. Dostępność różnych modeli pozwala tworzyć indywidualne rozwiązania. W asortymencie znajduje się szafa rack 19” - oferujemy modele o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Niezależnie od rodzaju, wszystkie szafy rack to profesjonalnie przygotowane obudowy renomowanej marki VAGOS, które będą służyły funkcjonalnością przez długi czas. Zamówione produkty dostarczamy na terenie Katowic i całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapewniamy dostęp do niezawodnych szaf serwerowych, profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów.

Jakiej szafy rack potrzebujesz?

Szafa rack stanowi profesjonalne rozwiązanie, przystosowane do różnego rodzaju instalacji. Spośród oferowanych produktów klienci z Katowic wybierają szafy serwerowe odpowiednio do potrzeb w zakresie wagi sprzętu oraz dostępności przestrzeni. W asortymencie dostępna jest:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Każda szafa rack 19” jest zgodna z normami bezpieczeństwa - posiada trwałą konstrukcję, jest odporna na wilgoć, zapylenie i uszkodzenia mechaniczne. Szafy serwerowe rack umożliwiają także łatwy montaż aparatury elektrycznej oraz zapewniają wygodne użytkowanie.

Szeroka funkcjonalność szaf serwerowych

Dzięki szerokiej funkcjonalności szafa rack wykorzystywana jest w wielu miejscach. Najczęściej szafa serwerowa, zgodnie z nazwą, znajduje zastosowanie w serwerowniach czy na zapleczach technicznych firm, przedsiębiorstw, instytucji, ale szafy rack 19” użytkowane są również w domach. W przypadku rozbudowanych instalacji najlepiej sprawdza się szafa rack stojąca, która przystosowana jest do udźwigu ciężkiego sprzętu. Z kolei dla nieco mniejszych instalacji oraz do pomieszczeń o małej powierzchni polecana jest szafa rack wisząca. Każda szafa teleinformatyczna 19" przede wszystkim:

  • pozwala zabudować i uporządkować osprzęt rack,
  • zabezpiecza aparaturę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz dostępem niepowołanych osób,
  • zapewnia wygodny dostęp do aparatury podczas napraw czy konserwacji.

Atrakcyjne warunki współpracy - dla klientów z Katowic i nie tylko

Dla klientów z Katowic i całej Polski, którzy są zainteresowani stałą współpracą, przygotowaliśmy ofertę specjalną, obejmującą możliwość korzystania z rabatów, negocjacji cen czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i postaw na profesjonalizm.