Szafy serwerowe Łódź

Postaw na profesjonalne rozwiązania. Szafa rack dostępna w ofercie obudowy24.pl pozwoli skutecznie zabezpieczyć oraz estetycznie uporządkować aparaturę elektryczną. Wśród propozycji naszego sklepu klienci z Łodzi znajdą szafy rack przystosowane do ich indywidualnych preferencji. W asortymencie znajduje się szafa rack 19” o różnej wysokości, a także szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Niezależnie od wariantu, każda szafa serwerowa to rozwiązanie trwałe i funkcjonalne. Oprócz optymalnej jakości produktów zapewniamy także szybką dostawę szaf rack na terenie Łodzi oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Poznaj nasze rozwiązania!

Jakiej szafy rack potrzebujesz?

Szafa rack to obudowa o szerokim zastosowaniu. Różne jej modele pozwalają klientom z Łodzi i okolic wybierać szafy serwerowe w pełni dopasowane do ich potrzeb, posiadanej aparatury czy możliwości przestrzeni. W ofercie dostępna jest:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Funkcjonalne szafy serwerowe od obudowy24.pl

Dzięki temu, że szafy rack można swobodnie dopasowywać do stopnia rozbudowania aparatury, znajdują one zastosowanie zarówno w serwerowniach, przedsiębiorstwach, jak i w domach. To obudowy tak chętnie wybierane ze względu na swoją funkcjonalność - szafa rack 19" pozwala uporządkować osprzęt, zabezpieczyć go przed działaniem różnych czynników, ułatwia prowadzenie prac konserwacyjnych czy naprawczych.

Oferta dla klientów z Łodzi - szafy rack i więcej

W obudowy24.pl stali klienci z Łodzi i okolic mogą wybrać profesjonalne szafy serwerowe rack, ale także inne obudowy, niezmiennie mogąc liczyć na atrakcyjne warunki współpracy. Przyznajemy indywidualnie naliczane rabaty, zapewniamy możliwość negocjacji cen oraz płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami - wybierz kompleksową ofertę.