Szafy serwerowe Szczecin

W obudowy24.pl oferujemy profesjonalne i funkcjonalne rozwiązania. Szafa rack pozwoli Ci uporządkować i zabezpieczyć cały osprzęt, dzięki czemu praca urządzeń elektrycznych stanie się bezpieczniejsza. Klienci ze Szczecina mogą wybierać spośród wielu wariantów, dzięki temu mamy pewność, że wybrana szafa serwerowa będzie skutecznie im służyła. W naszym asortymencie znajduje się szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Naszym klientom pomagamy wybierać odpowiednie szafy rack, zapewniamy dostawę na terenie Szczecina i całej Polski, a także oferujemy korzystne warunki długofalowej współpracy. Przekonaj się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jaką szafę rack wybrać?

Szafa rack to obudowa, którą z łatwością dopasujesz do posiadanej aparatury oraz do możliwości pomieszczenia, w którym szafa zostanie zamontowana. Klienci ze Szczecina znajdą w naszej ofercie szafy rack 19" w następujących wariantach:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafa serwerowa, czyli opłacalna inwestycja

Zarówno w serwerowniach, jak i w przedsiębiorstwach, czy w domach - wszędzie tam szafy serwerowe rack stanowią korzystne rozwiązanie pod względem żywotności sprzętów elektrycznych. Skutecznie zabezpieczają aparaturę przed wilgocią, zapyleniem czy działaniem osób nieuprawnionych, a także zapewniają wygodny dostęp osobom zajmującym się konserwacją oraz naprawami. Dodatkowo, dzięki szafom serwerowym, przestrzeń staje się bardziej uporządkowana.

Szafy rack i nie tylko - oferta dla klientów ze Szczecina

Klienci ze Szczecina i całej Polski znajdą w naszym asortymencie niezawodne szafy rack 19" oraz inne profesjonalne obudowy do elektroniki. Ponadto, stali klienci mogą liczyć na indywidualnie ustalane rabaty, skorzystać z możliwości odroczenia płatności czy negocjacji cen. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!