Szafy serwerowe Radom

Czy wiesz, że szafa rack to niezawodne rozwiązanie dla zabezpieczenia aparatury elektrycznej? Wysokiej klasy obudowa stanowi skuteczną ochronę dla osprzętu, a dodatkowo rozwiązuje problem nieuporządkowanego okablowania, tym samym wprowadzając do wnętrza ład. W ofercie obudowy24.pl szafa serwerowa dostępna jest w kilku wariantach, dzięki czemu nasi klienci z Radomia mogą wybierać pośród rozwiązań tak, by znaleźć to optymalne. W asortymencie znajduje się szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca - doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej. Szafy rack dostarczamy na terenie Radomia i całej Polski, a stałym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Poznaj naszą ofertę.

Jaką szafę rack wybrać?

Szafa rack to obudowa, którą można dopasować odpowiednio do potrzeb zarówno względem ilości aparatury, jak i dostępności przestrzeni w danym pomieszczeniu. Nasi klienci z Radomia mogą wybrać szafę rack 19" spośród dostępnych wariantów:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafa serwerowa  - pewne rozwiązanie w Twojej firmie i w domu

Dzięki swojej funkcjonalności i dostępności w różnych wariantach szafa serwerowa rack znajduje zastosowanie nie tylko w serwerowniach, jak wskazuje nazwa, ale także w przedsiębiorstwach, firmach, instytucjach, a nawet domach. W każdym z tych miejsc szafy serwerowe sprawdzą się niezawodnie, ponieważ cechuje je duża wytrzymałość, stabilna konstrukcja i wysoka szczelność, skutecznie chroniąca osprzęt przed kurzem, wilgocią, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu, że szafa rack pozwala także uporządkować aparaturę, zapewnia ona łatwiejszy dostęp osobom odpowiedzialnym za konserwację czy naprawy.

Oferta obudowy24.pl dla klientów z Radomia

Naszym klientom z Radomia oferujemy profesjonalne szafy rack 19", doradztwo techniczne, a w zakresie długofalowej współpracy specjalne warunki dokonywania transakcji. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, możliwość dokonywania płatności z odroczonym terminem, czy negocjacji cen. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.