Obudowy24 - Blog

Szafy metalowe w przemyśle - jakie mają zastosowanie?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (54)
Są niezbędne wszędzie tam, gdzie ważna jest niezawodna praca urządzeń elektrycznych oraz idące za tym bezpieczeństwo pracowników. Szafy metalowe - jakie zastosowanie mają w przemyśle? Zapewnienie bezpieczeństwa to nadrzędny cel stosowania szaf sterowniczych.

Szafka ze stali nierdzewnej - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (49)
Szafki sterownicze ze stali nierdzewnej służą do zabudowy i zabezpieczenia elementów wykonawczych instalacji elektrycznych. Zatem optymalna jakość jest w tym przypadku kluczowa. Właśnie dlatego, wybierając tego typu obudowy, warto zwrócić uwagę na ich parametry, między innymi takie jak stopień ochrony czy temperatura pracy.

Jaką rozdzielnicę elektryczną wybrać?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (610)
Stanowi kluczowy element instalacji elektrycznej, odpowiada przede wszystkim za rozdział, przetwarzanie i przesył energii elektrycznej, dostępna jest w wielu wariantach. Jaką rozdzielnicę elektryczną wybrać, by w pełni pasowała do danego rozwiązania?

Obudowy urządzeń elektronicznych - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (325)
Obudowy pozwalają skutecznie zabezpieczyć elementy instalacji elektrycznej czy aparaturę elektryczną. Jednak na rynku dostępnych jest wiele rodzajów obudów, różniących się m.in. wielkością i materiałem, z jakiego zostały wykonane. A zatem - obudowy urządzeń elektronicznych - na co zwrócić uwagę przy wyborze, by zdecydować się na najlepsze rozwiązanie?

Rozdzielnica elektryczna - co to jest i jakie ma zastosowanie?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (641)
Rozdzielnica elektryczna stanowi element układu elektroenergetycznego, w którym może pełnić różne funkcje. Niezmiennie jednak główną rolą rozdzielnic jest rozdział, przetwarzanie i przesył energii elektrycznej pomiędzy obwodami i podsystemami, przy zachowaniu bezpieczeństwa. Jednocześnie, rozdzielnice stanowią także zabezpieczenie dla obwodów elektrycznych przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami. Dzięki dużej funkcjonalności, rozdzielnice elek
Showing 1 to 5 of 16 (1 Pages)