Obudowy24 - Blog

Szafy rack - co to jest? Zastosowanie i historia

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (19)
Można je znaleźć w serwerowniach czy pomieszczeniach technicznych i w wielu innych miejscach - szafy rack wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie znajdują się instalacje elektryczne, najczęściej te rozbudowane. To dzięki nim całe okablowanie zostaje uporządkowane. Czym dokładnie są szafy IT typu rack?

Budowa szafy sterowniczej

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (101)
Czy wiesz, że odpowiednia budowa szafy sterowniczej ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa pracy? Stabilna konstrukcja, składająca się z niezbędnych elementów, zgodna z założeniami norm i regulacji to podstawa dla przygotowania profesjonalnej, całkowicie spełniającej swoją funkcję szafy.

Szafy sterownicze metalowe - dlaczego warto je kupić?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (178)
Na rynku dostępne są szafy sterownicze wykonane z różnych materiałów. Możliwości jest wiele. Może to być stal nierdzewna, stal malowana proszkowo, aluminium, blacha stalowa oraz tworzywa sztuczne, takie jak poliwęglan czy poliester wzmocniony włóknem szklanym. W poniższym artykule skupimy się na szafach sterowniczych wykonanych z metalu. Czym się wyróżniają? Jakie są ich zalety?

Czym jest szafa sterownicza?

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (326)
Szafa sterownicza to niezbędny element wszelkiego rodzaju systemów automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu czy energetyki. To najlepszy sposób na uporządkowanie i usystematyzowanie zaawansowanej aparatury elektrycznej oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pracy.

Obudowy małogabarytowe dla elektroniki

Opublikowany     Home      0 Komentarze  Odwiedzin (539)
Obudowy małogabarytowe dla elektroniki to stosunkowo proste elementy. Ich konstrukcja nie jest zbyt skomplikowana, jednak spełniają one bardzo ważne funkcje, od których zależy prawidłowe funkcjonowanie urządzeń elektronicznych. Czym są obudowy małogabarytowe dla elektroniki? Jakie jest ich zastosowanie?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)