Szafy Rack 32U 

Jest 2 produktów

Stojąca szafa Rack 32U to niezbędny element wyposażenia serwerowni zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach. Nasza oferta obejmuje między innymi obudowy marki Lanberg sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu unikniesz nietrafionego zakupu. Szafa Rack 32U zapewnia optymalne warunki do pracy urządzeń – dostępne są modele w standardowej szerokości montażowej (19”) o stopniu ochrony IP20 oraz IP55. Zapewniamy atrakcyjne warunki płatności oraz konkurencyjne ceny, ale co najważniejsze, działamy na terenie całego kraju.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Szafa Rack 32U renomowanego producenta

Szafa 32U marki Lanberg to gwarancja bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości. Doskonale sprawdzi się nie tylko w mniejszych firmach, ale również w centrach danych, w których potrzebna jest duża ilość miejsca na urządzenia. Możesz ją także wykorzystać w instalacjach niskoprądowych – sieciach telewizji kablowej, systemach alarmowych czy monitoringu CCTV. Szafa Rackowa 32U wykonana jest ze stali malowanej proszkowo oraz wyposażona w przednie drzwi ze szkła hartowanego. Istnieje możliwość prawo- lub lewostronnego montażu drzwi. Konstrukcja przygotowana jest do samodzielnej instalacji, ale oferujemy również złożoną szafę Rack 32U.

Dostępne modele występują w dwóch uniwersalnych wariantach kolorystycznych (czarny i szary), dzięki czemu nie wprowadzają chaosu wizualnego do firmy. Szafa serwerowa 32U producenta Lanberg to niezawodne rozwiązanie – spełnia obowiązujące normy jakości, jest zabezpieczona przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to wybór szafy 32U o odpowiednich wymiarach. Dzięki temu montaż okablowania i sprzętu przebiegnie sprawnie i bez zbędnych niespodzianek. Szafa Rackowa 32U jest również wyposażona w panel wentylacyjny, który zapewnia optymalne warunki wewnątrz obudowy.

Sprawdź również:

Szafy Rack