Szafy Rack wiszące

Jest 72 produktów

Nie zawsze dysponujemy odpowiednio dużą przestrzenią – wówczas doskonale sprawdzi się szafa Rack wisząca. Obudowa tego typu przeznaczona jest do montażu lżejszych urządzeń niż w przypadku modeli stojących, przede wszystkim do sprzętu telekomunikacyjnego oraz monitoringu. Z powodzeniem można ją wykorzystać także w systemach automatyki domowej i przemysłowej. Szafa Rack wisząca to zatem świetny wybór, kiedy oszczędność przestrzeni stawiana jest na pierwszym miejscu. Wykonana z wysokojakościowej stali malowanej proszkowo, zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak korozja. Obudowy dostępne są w różnych wariantach. 

Sprawdź również:

Szafy Rack

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 72 elementów

Szafa Rack wisząca – idealna do małych sieci teleinformatycznych

Szafa serwerowa wisząca jest rozwiązaniem funkcjonalnym – mimo niewielkiej przestrzeni do montażu obudowy, pozwala zachować porządek i estetykę. Nasz asortyment obejmuje wyłącznie szafy o trwałej konstrukcji, odpornej na uszkodzenia. Dostępne są szafy Rack wiszące o wysokości od 4U do 42U, co pozwala bez problemu dostosować obudowę do aktualnych potrzeb. Każdy model posiada drzwi perforowane ze szkła hartowanego, co zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Wiszące szafy serwerowe nie należą do zbyt wysokich, co pozwala na instalację nawet kilkunastu urządzeń. Oferujemy obudowy w kolorze czarnym lub szarym, dzięki czemu łatwo dostosować model do estetyki miejsca. Zakup szafy Rack wiszącej oznacza:

  • możliwość uporządkowania aparatury mimo dysponowania ograniczoną powierzchnią montażu,
  • estetyczny wygląd obudowy,
  • maksymalne bezpieczeństwo instalacji,
  • stworzenie optymalnych warunków dla pracy urządzeń,
  • odporność na korozję oraz działanie innych potencjalnie szkodliwych czynników. 

Oferowane przez nas szafy serwerowe wiszące posiadają stopień ochrony IP20. W przypadku każdego z modeli możliwy jest zarówno montaż lewostronny, jak i prawostronny. Wybierając obudowę, należy pamiętać także o zamontowaniu urządzenia wentylacyjnego, które zapewni optymalną temperaturę wewnątrz szafy. Zamów niezawodne rozwiązanie dla małych sieci teleinformatycznych, jakim jest szafa Rack wisząca.