Lista produktów producenta: ETA

Szafy ETA to propozycja dla osób szukających innowacyjnych rozwiązań w zakresie obudów – włoski producent oferuje obudowy takie jak szafy sterownicze, szafki wiszące, pulpity modułowe oraz szafy rackowe. Obudowy ETA tworzone są z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo i stali nierdzewnej. Szafy są odporne na uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, spełniając stopnie ochrony IP55 i IP66. Ponadto, obudowy ETA posiadają liczne certyfikaty i dopuszczenia, w tym UL, CSA/CUL, TUV, RINA, ATEX, a także od 1995 roku EN ISO 9001:2000. Jest to zatem bezpieczne rozwiązanie dla naszych klientów.

Nowoczesne obudowy ETA

Obudowy producenta ETA wyposażone są w zamek oraz posiadają płyty montażowe w standardzie. Sklep internetowy obudowy24.pl oferuje szafki metalowe w różnych rozmiarach dostępne w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne produkty wyróżniają się ergonomiczną budową, która poprawia komfort pracy oraz szerokimi możliwościami zastosowania. ETA zapewnia kompletny asortyment szaf, w tym:

  • szafy szeregowe ENUX,
  • szafy typu monoblok z serii EMOX oraz E COMP,
  • szafki naścienne (ST),
  • szafki zaciskowe (SD),
  • pulpity sterownicze.

Dzięki temu nasi klienci bez problemu są w stanie znaleźć rozwiązanie adekwatne do danej aplikacji. Szafy ETA są dostępne w 90 standardowych wymiarach – możliwy jest zakup obudów przeznaczonych do samodzielnego montażu lub wstępnie zmontowanych. Jest to zatem niezawodny wybór dla stanowisk sterowniczych, automatyki, energetyki oraz elektryki, ponieważ stanowi połączenie solidnego wykonania i konkurencyjnej ceny.

Uznany w branży producent

ETA produkuje szafy od 1978 roku – choć to włoska firma, jest obecna w 40 krajach na całym świecie, tworząc rozległą sieć sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na zrozumienie potrzeb klientów oraz szerokie zastosowanie produkowanych obudów. Szafy ETA spełniają normy wymagane w branżach o różnej specyfice – można je wykorzystywać w warunkach morskich, kopalnianych, energetycznych, a także w strefach zagrożonych wybuchem, co gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu niezależnie od okoliczności.

Szerokie zastosowanie szaf ETA

Włoski producent ETA oferuje szafy przeznaczone dla branży IT, przemysłu, energetyki oraz automatyki, skutecznie zabezpieczając urządzenia przed działaniem czynników zewnętrznych. Część obudów (np. seria ECOR) jest jest wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz dostępnych w wersji kwasoodpornej. W zależności od serii szafy ETA przystosowane są do wymagających warunków – producent oferuje między innymi rozwiązania, które sprawdzają się w rejonach zagrożenia sejsmicznego. W naszym sklepie dostępne są obudowy o stopniu ochrony IP66, który jest zagwarantowany dzięki zastosowaniu dwuskładnikowej poliuretanowej uszczelki. Ważna jest również wytrzymałość na uderzenia IK10 zgodna z IEC EN 62208 oraz EN 50102.

ETA to szafy, które sprawdzą się zarówno wewnątrz budynku, jak i do zastosowań zewnętrznych. Mogą być również wykorzystywane w przemyśle spożywczym, w którym szczególnie istotne jest zachowanie higieny na wysokim poziomie. Oferta włoskiego producenta obejmuje również dodatkowe wyposażenie takie jak:

  • regulatory temperatury,
  • klimatyzacja,
  • wentylacja,
  • filtry,
  • ogrzewanie.

Dzięki temu bez problemu można utrzymać optymalne warunki wewnątrz szafy, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie montowanych urządzeń. Na życzenie klientów możliwa jest zmiana standardowego koloru szafy (kolory są dostępne zgodnie z paletą RAL). Jako specjaliści w zakresie obudów potwierdzamy niezawodność produktów ETA – wysoki poziom jakości potwierdzają kolejne badania, otrzymywane przez firmę certyfikaty oraz zgodność z międzynarodowymi normami. W przypadku ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 120 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 120 elementów