Szafy serwerowe Gdańsk

Szukasz skutecznych rozwiązań w zakresie elektroniki? Szafa rack pozwoli Ci zabezpieczyć aparaturę elektryczną, uporządkować ją oraz w łatwy sposób zadbać o estetyczny wygląd pomieszczenia. Szafa serwerowa to obudowa dostępna w kilku wariantach - klienci z Gdańska mogą wybrać więc optymalne rozwiązanie, oszczędzając miejsce i pieniądze. W ofercie obudowy24.pl znajduje się szafa rack 19" - szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca, zróżnicowane względem konstrukcji czy wysokości. Oferujemy funkcjonalne i trwałe obudowy. Zamówione szafy rack dostarczamy na terenie Gdańska i całej Polski, zapewniamy specjalistyczne doradztwo, a stałym klientom oferujemy atrakcyjne warunki dokonywania transakcji. Poznaj naszą ofertę!

Szafy rack przystosowane do Twoich potrzeb

Szafa rack stanowi rozwiązanie, jakie klienci z Gdańska stosują w swoich firmach oraz domach. Dzięki dostępności różnych modeli, szafy serwerowe można swobodnie dopasować do stopnia rozbudowania aparatury, jak i możliwości przestrzeni, w której szafa rack 19" zostanie zamontowana. Zadbaliśmy więc o to, aby w asortymencie dostępna była:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafy serwerowe - funkcjonalne i niezawodne

Szafa serwerowa rack, cechująca się wytrzymałą konstrukcją, odpornością na uszkodzenia mechaniczne, działanie pyłu czy wilgoci, zabezpiecza osprzęt. Dodatkowo pozwala go uporządkować i ułatwia do niego dostęp osobom zajmującym się konserwacją czy naprawami instalacji. Dzięki szafom rack łatwiej jest także zachować ład i zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu, gdzie znajduje się aparatura.

Zostań stałym klientem obudowy24.pl

Oferujemy nie tylko optymalnej jakości szafy rack i inne obudowy, ale także atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów z Gdańska i całej Polski. Dajemy możliwość korzystania z indywidualnie ustalanych rabatów, negocjacji cen, czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!