Szafy Rack stojące

Jest 59 produktów

Szafa Rack stojąca to doskonały wybór do rozbudowanych sieci oraz pomieszczeń o dużej powierzchni – takie rozwiązanie umożliwia montaż dużej liczby urządzeń. Jest to alternatywa dla szaf wiszących, w przypadku których obciążenie byłoby potencjalnie niebezpieczne. Szafa Rack stojąca jest nie tylko solidna, ale zapewnia estetyczną zabudowę aparatury teleinformatycznej, jednocześnie ułatwiając jej uporządkowanie. Wyposażona jest w kółka z hamulcem, które umożliwiają wygodniejszy transport szafy. W ofercie znajdują się obudowy w różnych rozmiarach (U) oraz w dwóch kolorach – czarnym lub szarym.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 59 elementów

Szafa Rack stojąca – niezawodny wybór do zaawansowanych sieci

Szafa serwerowa stojąca znajduje zastosowanie w zaawansowanych sieciach teleinformatycznych, automatyki przemysłowej lub domowej, a także instalacjach telewizyjnych oraz nagłośnieniowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości stali, obudowy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co zwiększa bezpieczeństwo montażu oraz wydłuża żywotność szafy. Oferowane produkty malowane są metodą proszkową, które zapewnia dodatkową ochronę przed korozją. Szafa serwerowa stojąca oznacza łatwy i szybki montaż, ale wśród produktów dostępne są także modele złożone. Podsumowując, szafa Rack stojąca to gwarancja:

  • solidnej, stabilnej konstrukcji,
  • montażu drzwi perforowanych wykonanych ze szkła hartowanego lub metalu,
  • sprawnego transportowania szafy na terenie zakładu, dzięki kółkom z hamulcami,
  • estetycznego wyglądu,
  • dużej odporności na uszkodzenia oraz korozję. 

Szafy serwerowe stojące umożliwiają stworzenie optymalnych warunków dla urządzeń wykorzystywanych w danym zakładzie, jednocześnie chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych. Obudowy oferujemy w szerokim przedziale cenowym i stworzyliśmy wygodne filtry, które ułatwiają znalezienie odpowiedniego modelu. Zapewniamy wyłącznie niezawodne rozwiązania, dlatego zamów jedną z szaf Rack stojących, które znajdują się w naszym asortymencie

Sprawdź również:

Szafy Rack