Szafy Rack 22U

Jest 6 produktów

Wysoka jakość wykonania, zgodność z obowiązującymi normami i komfort użytkowania – tym charakteryzuje się dobra szafa Rack 22U. W naszym sklepie internetowym znajdziesz zarówno modele wiszące, jak i stojące, dostępne w standardowej szerokości montażowej 19”. Szafa Rack 22U wyposażona jest w solidne drzwi ze szkła hartowanego oraz wykonana z trwałej stali malowanej proszkowo. Dzięki temu obudowa jest zabezpieczona przed korozją oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego szafy Rack 22U, które proponujemy, spełniają obowiązujące normy jakości.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Stalowa szafa Rack 22U to maksymalne bezpieczeństwo

Wybierając szafę 22U, zwróć uwagę nie tylko na wymiary odpowiednie dla danej aplikacji, ale przede wszystkim na poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantuje obudowa. Takie parametry jak kolor mają mniejsze znaczenie i zwykle są kwestią gustu. Szafy Rackowe 22U są dostępne w dwóch kolorach, czarnym i szarym, natomiast przyjęło się, że w przestrzeni publicznej lepiej sprawdzają się obudowy w kolorze szarym. Szukając odpowiedniej obudowy, uwzględnij ilość modułów, które mają być zainstalowane wewnątrz. Szafa Rackowa 22U sprawdzi się doskonale, jeżeli planujesz montaż 20 modułów – wówczas zostanie 2U w rezerwie na ewentualną rozbudowę sieci. 

Kolejne parametry, które należy uwzględnić to szerokość i głębokość gabarytowa oraz wysokość całkowita. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szafy serwerowe 22U w różnych wymiarach, co pozwala optymalnie dostosować obudowę do aplikacji. Jednak to, co jest najważniejsze, to jakość wykonania wszystkich szaf, która gwarantuje bezpieczeństwo zamontowanej aparatury oraz znajdujących się w pobliżu użytkowników. Jeżeli masz wątpliwości, który model zamówić, skontaktuj się z naszą obsługą. Od lat specjalizujemy się w obudowach, wybierając dla naszych klientów najlepsze rozwiązania, w tym szafy serwerowe 22U.  

Sprawdź również:

Szafy Rack