Szafy Rack 18U

Jest 8 produktów

Odpowiednio trwała szafa Rack 18U zapewni maksymalne bezpieczeństwo zainstalowanej w niej aparatury – w naszym sklepie internetowym znajdziesz wyłącznie szafy serwerowe zweryfikowane pod kątem jakości. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w branży energetycznej i teleinformatycznej, ale także w instytucjach publicznych, urzędach i studiach nagraniowych. Wisząca szafa Rack 18U jest prosta w montażu – istnieje możliwość montażu lewostronnego lub prawostronnego. Wszystkie modele posiadają szyny montażowe z oznaczeniem wysokości, co ułatwia prawidłową instalację sprzętu. Poznaj pełną ofertę.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Wisząca szafa Rack 18U – solidne wykonanie i zgodność z normami

Instalacyjna szafa 18U jest niezbędna do uporządkowania kabli i zabezpieczenia ich przed działaniem czynników zewnętrznych, dlatego potrzebny jest model solidny z potwierdzonym stopniem ochrony. Dostępne w tej kategorii szafy Rack 18U mają stopień ochrony IP20, gwarantując bezpieczeństwo znajdującej się wewnątrz aparatury oraz optymalne warunki do pracy urządzeń. Proponujemy modele wiszące, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu, a także gdy sieć jest niewielka i nie jest planowana dalsza jej rozbudowa. Szafa Rackowa 18U nadaje się do zabudowy takich urządzeń jak:

  • firewall,
  • przełącznice światłowodowe,
  • switche internetowe,
  • cyfrowe rejestratory wideo.

Oferujemy szafy serwerowe 18U w standardowej szerokości montażowej (19”), które różnią się wysokością, głębokością i szerokością gabarytową. Zapewniają świetną ochronę przed zanieczyszczeniami, utrzymują odpowiednią temperaturę wewnątrz i stanowią zabezpieczenie przed dostępem osób nieupoważnionych. Wszystkie szafy Rack 18U wykonane są z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, dodatkowo chroniąc obudowę przed korozją. Przekonaj się, jak niezawodne rozwiązania proponujemy naszym klientom.

Sprawdź również:

Szafy Rack