Szafy serwerowe Białystok

Wybierz profesjonalne rozwiązania dla swojej firmy lub domu. Każda szafa rack, jaką znajdziesz w ofercie obudowy24.pl, to skuteczny sposób na zabezpieczenie aparatury elektrycznej, a dzięki temu także na przedłużenie żywotności sprzętów. Przygotowaliśmy rozwiązania przystosowane do różnych potrzeb - u nas szafa serwerowa występuje w kilku wariantach: szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca, szafa rack stojąca. Oferujemy wysokiej klasy szafy serwerowe, cechujące się trwałością oraz dużą funkcjonalnością. Zapewniamy dostęp do niezawodnych szaf rack, które dostarczamy na terenie Białegostoku i całej Polski, doradzamy w ich wyborze, a stałym klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Sprawdź sam!

Szeroki wybór szaf rack

Szafa rack występuje w kilku wariantach, dzięki czemu klienci mogą wybrać optymalne rozwiązanie. W ten sposób szafa rack 19" staje się obudową w pełni przystosowaną do specyfiki aparatury i miejsca montażu. Klienci z Białegostoku znajdą u nas takie szafy serwerowe jak:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafy serwerowe, czyli optymalna funkcjonalność

Szafa serwerowa najczęściej znajduje zastosowanie w serwerowniach czy firmach. Jednak jej funkcjonalność sprawia, że  z powodzeniem wykorzystywana jest także w domach. Wszystko dzięki temu, że szafa rack 19" to sposób na zabezpieczenie aparatury, ale także jej estetyczne zabudowanie i uporządkowanie.

Obudowy24.pl dla klientów z Białegostoku

W obudowy24.pl klienci z Bałegostoku i okolic, którzy są zainteresowani długofalową współpracą, mogą liczyć na jej korzystne warunki. Tuż obok profesjonalnego asortymentu będą oni mogli korzystać z indywidualnych rabatów, dokonywać płatności z odroczonym terminem, a także negocjować ceny. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!