Szafy serwerowe Warszawa

Skuteczny sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie rozbudowanej aparatury elektrycznej? Szafa rack stanowi w tej kwestii niezawodne rozwiązanie, przeznaczone zarówno do użytku w różnego rodzaju przedsiębiorstwach czy placówkach, jak i w domach. Klienci z Warszawy i okolic znajdą w ofercie sklepu internetowego obudowy24.pl szafy rack o różnych wymiarach i konstrukcji. W asortymencie dostępna jest szafa rack 19” o zróżnicowanej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Każda oferowana szafa serwerowa to gwarancja precyzji wykonania, co przekłada się na możliwość długotrwałego użytkowania. Niezależnie od tego, gdzie prowadzisz działalność, zapewniamy szybką dostawę zamówień do Warszawy, a także do dowolnej miejscowości w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem szaf rack oraz zapraszamy do współpracy - przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla stałych klientów. Służymy także profesjonalnym wsparciem technicznym w wyborze rozwiązań przystosowanych do indywidualnych potrzeb.

Wybór szaf serwerowych w obudowy24.pl

Szafa rack odpowiednio dopasowana do sprzętu oraz możliwości przestrzeni to niezawodne rozwiązanie. Spośród oferowanych produktów klienci z Warszawy i okolic z łatwością wybiorą potrzebną szafę serwerową. W asortymencie dostępna jest:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna 19" z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Każda szafa rack 19” cechuje się trwałą konstrukcją, wysoką odpornością na wilgoć, zapylenie czy uszkodzenia mechaniczne, a także łatwością w montażu i eksploatacji. Oferowane szafy serwerowe rack są zgodne z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa.

Szafa rack - przeznaczenie i funkcjonalność

Każda szafa rack dostępna w naszym asortymencie doskonale sprawdzi się w serwerowniach, na zapleczach technicznych, w firmach energetycznych czy teleinformatycznych, w domach oraz w wielu innych miejscach. Szafa serwerowa to niezbędny element wszędzie tam, gdzie znajdują się nieco bardziej rozbudowane sieci. W każdym z tych miejsc szafa rack 19”:

  • pozwala estetycznie zabudować i uporządkować aparaturę elektryczną,
  • stanowi zabezpieczenie aparatury zarówno przed działaniem czynników zewnętrznych, jak i przed dostępem niepowołanych osób,
  • stanowi ułatwienie podczas prowadzenia prac naprawczych i konserwacyjnych.

Szafa rack wisząca doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o małej przestrzeni, z kolei szafa rack stojąca to idealne rozwiązanie dla zabudowy zaawansowanych systemów i ciężkiej aparatury.

Oferta dla stałych klientów z Warszawy i nie tylko

Klientom z Warszawy i całej Polski zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu szaf serwerowych rack 19”, a także atrakcyjne warunki długofalowej współpracy. Dla stałych klientów przygotowaliśmy udogodnienia w postaci indywidualnie naliczanych rabatów, możliwości negocjacji cen, a także możliwości dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i postaw na kompleksową obsługę.