Eta Ecor - szafki i szafy naścienne ze stali nierdzewnej

Jest 18 produktów

Szafki naścienne ze stali nierdzewnej mają szerokie zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu, produkcji, handlu i usług. Dzięki wykonaniu z materiału odpornego na korozję i wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne mogą służyć jako szafy na elektronikę i sterowniki. Pozostałe zastosowania dla stalowych szafek naściennych to m.in. przechowywanie dokumentów, kluczy lub narzędzi. Sklep elektroniczny Obudowy24.pl ma w ofercie wiele produktów tego rodzaju pochodzących od znanej włoskiej firmy ETA producenta szafek ECOR. 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Szafy ze stali nierdzewnej z serii ECOR wykonane są z drzwiami pełnymi albo przeszklonymi. Istnieje możliwość zainstalowania również drzwi wewnętrznych i zabudowy modułowej. Całość wykonana z trwałych materiałów (różnej grubości stali nierdzewnej) zapewnia wysoką ochronę (aż do IP66) przed działaniem czynników zewnętrznych, a także uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi działaniem osób niepowołanych. 

W komplet z szafkami nierdzewnymi ECOR wchodzą:

  • płyta montażowa,
  • system zamykania lub obudowa zamka,
  • dźwignia lub wkładka,
  • elementy do montażu płyty oraz podłączenia uziemienia.

Montaż szafki naściennej ze stali nierdzewnej jest bardzo prosty. Wykorzystuje się do niego system kołków i haczyków. Szafki już fabrycznie są wyposażone w stalowe wieszaki, za pomocą których można szybko i bezpiecznie powiesić konstrukcję na ścianie, na dowolnej wysokości. Dużą zaletą szaf naściennych jest wyposażenie ich w zamek — pozwala to zabezpieczyć zawartość szafy przed osobami niepowołanymi, bez konieczności stosowania dodatkowego nadzoru.

Szafy ze stali nierdzewnej w ofercie sklepu Obudowy24.pl

W sklepie internetowym Obudowy24.pl klienci znajdą duży wybór stalowych szaf naściennych mogących służyć jako obudowy do elektroniki lub automatyki przemysłowej. Poszczególne egzemplarze różnią się wielkością i ceną. W dokonaniu wyboru pomaga obszerna specyfikacja, dostępna dla każdego modelu szafy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości podczas dokonywania wyboru nasi specjaliści służą pomocą. 

W ofercie naszego sklepu znajdują się również szafki poliestrowe, szafki metalowe, a także szafy sterownicze i obudowy do zasilaczy. Zapraszamy do kontaktu.