Eta Ecor - szafki i szafy naścienne ze stali nierdzewnej

Jest 18 produktów

Szafki naścienne ze stali nierdzewnej mają szerokie zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu, produkcji, handlu i usług. Dzięki wykonaniu z materiału odpornego na korozję i wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne, mogą służyć jako szafy na elektronikę i sterowniki. Pozostałe zastosowania dla stalowych szafek naściennych to m.in. przechowywanie dokumentów, kluczy lub narzędzi. 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Szerokie zastosowanie stalowych szafek naściennych

Montaż szafki na ścianę ze stali nierdzewnej jest bardzo prosty i wykorzystuje system kołków i haczyków. Szafki już fabrycznie są wyposażone w stalowe wieszaki, za pomocą których można szybko i bezpiecznie powiesić konstrukcję na ścianie, na dowolnej wysokości. Dużą zaletą szaf naściennych jest wyposażenie ich w zamek - pozwala to zabezpieczyć zawartość szafy przed osobami niepowołanymi, bez konieczności.

W sklepie internetowym obudowy24 klienci znajdą duży wybór stalowych szaf naściennych, różniących się wielkością, ceną i producentem. W dokonaniu wyboru pomaga obszerna specyfikacja, dostępna dla każdego modelu szafy.

Sprawdź również: