Szafy Rack, serwerowe

Jest 139 produktów

Szafa Rack stanowi niezawodny element wyposażenia serwerowni, pomieszczeń technicznych, przemysłowych oraz innych miejsc, w których zamontowana jest duża ilość elektroniki. Szafa serwerowa pozwala w estetyczny sposób zabudować i jednocześnie uporządkować wszelką aparaturę teleinformatyczną. Profesjonalna szafa Rack 19" to funkcjonalne rozwiązanie zarówno w kwestii estetyki, bezpieczeństwa, jak i wygody, które możesz dostosować odpowiednio do potrzeb. Do wyboru jest szafa Rack wisząca i stojąca, dostępna w różnych wariantach pod względem szerokości. W naszym asortymencie znajduje się między innymi szafa Rack o wysokości 6U oraz 9U (gdzie U = 44,45 mm). W ofercie znajdziesz także różnorodne akcesoria do szaf serwerowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 139 elementów

Funkcjonalne szafy Rack do różnorodnego zastosowania

Szafa Rack stojąca czy wisząca znajduje zastosowanie w różnorodnych miejscach - od firm energetycznych czy teleinformatycznych, przez urzędy, aż po studia nagraniowe. Wszystko to dzięki uniwersalnej budowie oraz dużej pojemności, jaka wyróżnia szafę Rack 19". Szafa serwerowa wisząca czy stojąca przeznaczona jest zarówno do przedsiębiorstw z rozbudowanym zapleczem technologicznym, jak i do tych z mniejszym. W przypadku niewielkiej ilości elektroniki lub do pomieszczeń o niedużej przestrzeni doskonale sprawdzą się szafy Rack wiszące  - ze względu na sposób montażu zajmują mało miejsca.

Szafy serwerowe cechuje:

  • możliwość łatwego i szybkiego montażu (zarówno samej szafy, jak i aparatury elektrycznej w jej wnętrzu),
  • trwała konstrukcja,
  • estetyczny wygląd,
  • malowanie metodą proszkową, zapewniające odporność na korozję,
  • możliwość montażu drzwi perforowanych, ze szkła hartowanego lub metalowych.

Niezawodne szafy serwerowe

Szafa serwerowa stanowi zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych czy dostępem niepowołanych osób, porządkuje i ukrywa nieestetycznie wyglądające przewody elektryczne, niezmiennie zapewniając korzystne warunki pracy urządzeń, poprzez utrzymanie optymalnego poziomu chłodzenia. Wybierz trwałe, niezawodne rozwiązania - szafy teleinformatyczne Rack 19" VAGOS serii TC.