Szafy Rack 4U

Jest 10 produktów

Wisząca szafa Rack 4U stanowi optymalne rozwiązanie dla niewielkich instalacji – jednocześnie zapewnia im skuteczną ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Znajduje zastosowanie do montażu systemu monitoringu CCTV i IP, systemu alarmowego, systemu przeciwpożarowego, a także instalacji okablowania strukturalnego zarówno w firmie, jak i w domu. Szafa Rack 4U oznacza nie tylko szybki montaż, ale przede wszystkim szczelność na poziomie IP20 oraz wysoką jakość stali proszkowanej, z której została wykonana. Oferta obejmuje modele w konkurencyjnych cenach oraz o różnej wysokości, szerokości i głębokości. 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Niezawodna do małych instalacji – szafa Rack 4U

Zapewniamy rozbudowany asortyment, dlatego dostępna jest zarówno wisząca szafa 4U 19", jak i w wersji 10" – dzięki temu łatwo można zamówić odpowiedni model. Solidne wykonanie odpowiada za trwałość naszych produktów, a ta idzie w parze z klasycznym, uniwersalnym wzornictwem. Przemyślana konstrukcja szaf Rack 4U zapewnia komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo montowanych instalacji, a więc ochrona przed kurzem, nadmierną wilgocią i przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym. Ułatwieniem jest również możliwość montażu prawo- bądź lewostronnego. Szafa Rackowa 4U to idealne rozwiązanie, kiedy problemem jest brak odpowiednio dużej przestrzeni – co więcej, w naszej ofercie znajdziesz również przydatne akcesoria. Podsumowując, szafa serwerowa 4U to:

  • estetyczne, uniwersalne wzornictwo,
  • trwała i solidna konstrukcja,
  • wykonanie ze stali malowanej proszkowo,
  • szybki, samodzielny montaż,
  • optymalne rozwiązanie dla małych instalacji.

Wisząca szafa 4U umożliwia utrzymanie porządku oraz prawidłowe rozmierzenie aparatury, chroniąc ją przed dostępem osób nieupoważnionych. Nasz asortyment to wyłącznie szafy od sprawdzonych marek, które na pierwszym miejscu stawiają jakość oraz funkcjonalność. To właśnie dlatego warto zamówić niezawodną szafę Rackową 4U

Sprawdź również:

Szafy Rack