Szafy serwerowe Gliwice

Wybieraj profesjonalne rozwiązania - takie, jak szafa rack dostępna w ofercie obudowy24.pl. To szafa serwerowa stanowiąca niezawodne zabezpieczenie aparatury elektrycznej, która dodatkowo zapewnia estetyczny efekt w pomieszczeniu. W naszej ofercie dostępna jest szafa rack 19" o różnej wysokości, a także szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Duży wybór produktów stanowi gwarancję, że każda szafa rack wybrana przez naszych klientów z Gliwic będzie optymalnym rozwiązaniem. Zapewniamy doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej obudowy, a zamówione szafy serwerowe dostarczamy na terenie Gliwic i całej Polski. Przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę dla stałych klientów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szeroki wybór szaf rack w obudowy24.pl

Dzięki temu, że szafa rack występuje w kilku wariantach, można dopasować ją do stopnia rozbudowania aparatury elektrycznej, czy dostępności przestrzeni, jednocześnie oszczędzając miejsce oraz pieniądze. Klienci z Gliwic znajdą w naszej ofercie szafy rack 19" w następujących wersjach:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafy serwerowe nie tylko do serwerowni

Z możliwością dopasowania szafy rack do potrzeb idzie w parze także możliwość zastosowania jej w wielu różnych miejscach. Szafa rack 19" może być z powodzeniem zamontowana w serwerowni, firmie, domu, czy w dowolnym miejscu, w którym znajduje się aparatura elektryczna. Niezmiennie, wysokiej jakości szafy serwerowe rack pozwalają zadbać o osprzęt, ochronić go przed działaniem pyłu, wilgoci, przed uszkodzeniami, a tym samym przyczyniają się do bezpiecznej pracy urządzeń.

Oferta dla klientów z Gliwic - szafy rack i nie tylko

Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymenty wysokiej klasy szaf rack, a stałym klientom z Gliwic i całej Polski oferujemy dodatkowe korzyści ze współpracy. Przyznajemy indywidualnie naliczane rabaty, zapewniamy możliwość negocjacji cen oraz dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.