Szafy serwerowe Kraków

Chcesz w łatwy sposób uporządkować rozbudowaną aparaturę elektryczną? Szafa rack to coś, co pozwoli Ci się z tym uporać. Każda szafa serwerowa, jaką klienci z Krakowa mogą wybrać spośród propozycji obudowy24.pl to obudowa cechująca się przede wszystkim trwałością, stabilną konstrukcją oraz funkcjonalnością. Oferujemy szafy dostępne w różnych wariantach względem wysokości czy konstrukcji; w asortymencie dostępna jest szafa rack 19", szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Zapewniamy doradztwo w kwestii wyboru optymalnego rozwiązania, szafy rack dostarczamy na terenie Krakowa i całej Polski, a dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Poznaj nasz asortyment.

Jaką szafę rack wybierzesz?

Dzięki temu, że szafa rack to obudowa, którą można dopasować zarówno do ilości aparatury, jak i specyfiki pomieszczenia, w którym będzie się znajdowała, stanowi optymalne rozwiązanie. Spośród produktów obudowy24.pl z łatwością można wybrać odpowiednią szafę rack 19". Na klientów z Krakowa w naszej ofercie czeka:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Jedna szafa serwerowa, wiele korzyści

Doskonale sprawdza się w serwerowniach, ale nie tylko - szafa serwerowa rack z powodzeniem wykorzystywana jest także w firmach z różnych branży, czy w domach. Wszędzie tam pozwala zabezpieczyć aparaturę przed różnymi czynnikami, uporządkować ją oraz estetycznie zabudować. W ten sposób użytkowanie poszczególnych sprzętów elektrycznych staje się bezpieczniejsze.

Oferta dla stałych klientów obudowy24.pl z Krakowa i nie tylko

Niezawodne szafy serwerowe to część naszego asortymentu, oferujemy także inne obudowy do elektroniki. Ponadto przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla stałych klientów z Krakowa i całej Polski, obejmującą możliwość korzystania z indywidualnie ustalanych rabatów, negocjacji cen, czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami - postaw na kompleksowość i profesjonalizm.