Szafy serwerowe Gdynia

Czy wiesz, że jeśli chodzi o zabezpieczenie i uporządkowanie aparatury elektrycznej, szafa rack okazuje się niezawodna? Naszym klientom z Gdyni i okolic oferujemy obudowy przystosowane do ich preferencji. W ofercie dostępna jest szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Każda szafa serwerowa to obudowa wysokiej klasy - trwała i funkcjonalna, która będzie służyła przez lata. Twoją szafę rack dostarczymy na terenie Gdyni i całej Polski, doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania, a jeśli zdecydujesz się być stałym klientem obudowy24.pl, zaproponujemy Ci atrakcyjne warunki współpracy, przekonaj się.

Szafy rack stojące czy wiszące?

Szafa rack może być stosowana w przypadku różnych instalacji. Dostępność szaf w różnych wariantach umożliwia optymalne przystosowanie obudowy do konkretnej instalacji. Klienci z Gdyni mogą wybrać z naszej oferty szafę rack spełniającą ich oczekiwania w każdym aspekcie - w ofercie znajduje się:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Wygodnie i estetycznie - z szafami serwerowymi

Z szaf serwerowych rack można korzystać wszędzie, gdzie tylko występuje rozbudowana aparatura elektryczna. Doskonale sprawdzają się nie tylko w serwerowniach czy przedsiębiorstwach, ale także w domach. Wszędzie służą swoją funkcjonalnością przez lata, a to dlatego, że są wytrzymałe i mają stabilną konstrukcję. Ponadto szafy rack zabezpieczają osprzęt, pozwalają go zabudować, a także sprzyjają wygodnemu dostępowi podczas konserwacji czy napraw.

Oferta dla stałych klientów z Gdyni

U nas klienci z Gdyni i okolic znajdą profesjonalne rozwiązania zarówno w kwestii szaf rack, jak i obsługi. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla stałych klientów, obejmującą możliwość korzystania z indywidualnie naliczanych rabatów, negocjacji cen czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.