Szafy Rack 27U

Jest 18 produktów

Podobnie jak inne obudowy tego typu, szafa Rack 27U spełnia obowiązujące standardy konstrukcyjne wyznaczone w normie EIA-310-D. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty zweryfikowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa, które doskonale sprawdzą się do przechowywania urządzeń sieciowych, generatorów zasilania UPS, serwerów, automatyki przemysłowej oraz domowej, a także switchów. Szafa Rack 27U dostępna jest w najczęściej wykorzystywanej szerokości montażowej (19”) – poszczególne modele różnią się jednak głębokością i szerokością gabarytową oraz wysokością całkowitą. Dzięki temu z pewnością znajdziesz szafę Rack 27U dopasowaną do wymaganej aplikacji.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Szafa Rack 27U – rozwiązanie o szerokim zastosowaniu

O ile wybór koloru szafy 27U nie ma większego znaczenia (jest to przede wszystkim kwestia gustu), o tyle wybór obudowy o odpowiednich parametrach jest kluczowy. Należy więc uwzględnić liczbę urządzeń montowanych wewnątrz oraz zachować rezerwę na wypadek rozbudowy sieci w przyszłości. Niemniej istotny jest poziom bezpieczeństwa – szafa Rackowa 27U musi zapewnić optymalne warunki do pracy urządzeń. Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym, a przekonasz się, że proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. 

Asortyment obejmuje szafy serwerowe 27U o stopniu ochrony IP20 oraz IP55, zapewniając skuteczną ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia, wilgoć czy dostęp osób nieupoważnionych. Szafy Rack 27U wyróżnia trwała konstrukcja, możliwość szybkiego montażu (lewo- lub prawostronnego) oraz uniwersalny, estetyczny wygląd. Doskonale sprawdzą się do rozbudowanych sieci oraz urządzeń o większej wadze. Co więcej, są wyposażone w kółka i hamulce, które ułatwiają bezpieczny transport na terenie obiektu. Wybierz niezawodne rozwiązanie i zamów szafę 27U 19” o odpowiednio dobranych wymiarach

Sprawdź również:

Szafy Rack