Szafy Rack 9U

Jest 12 produktów

Szafa Rack 9U to solidna konstrukcja wykonana ze stali, co stanowi skuteczną ochronę instalacji przed działaniem czynników zewnętrznych. Ze względu na wymiary jest to doskonałe rozwiązanie, kiedy dysponujesz ograniczoną przestrzenią. Szafa 9U sprawdzi się również w systemach automatyki domowej oraz w przypadku podstawowego zaplecza technologicznego w mniejszych przedsiębiorstwach. Oferujemy modele o różnych wymiarach – zarówno z uniwersalnym rozstawem szyn (19”), jak i z najwęższym rozstawem szyn dostępnym na rynku (10”).

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Solidna szafa Rack 9U – funkcjonalne rozwiązanie

Wisząca szafa Rack 9U znajdzie zastosowanie w wielu przypadkach – między innymi w małych systemach nagłośnieniowych, małych sieciach teleinformatycznych, systemach alarmowych oraz w monitoringu CCTV i IP. Zakup szafy 9U umożliwia umieszczenie i uporządkowanie elementów wchodzących w skład sieci oraz zabezpieczenie ich przed dostępem nieupoważnionych osób. Takie rozwiązanie zapewnia niezmienne i korzystne dla urządzeń warunki pracy. Dobra szafa Rackowa 9U charakteryzuje się:

  • trwałą konstrukcją zapewniającą długotrwałe użytkowanie,
  • prostym, niewymagającym montażem,
  • estetycznym wyglądem,
  • solidnymi drzwiami ze szkła hartowanego,
  • montażem lewo- lub prawostronnym,
  • odpowiednią szczelnością potwierdzoną stopniem ochrony IP20.

Każda szafa serwerowa 9U znajdująca się w ofercie jest szczegółowo opisana pod kątem technicznym, co pozwala zapoznać się z asortymentem i podjąć świadomą decyzję o zakupie. Zapewniamy darmową dostawę już od 500 złotych i szybką wysyłkę, jednocześnie oferując atrakcyjne warunki płatności. Dlaczego jeszcze warto zamówić szafę Rack 9U w naszym sklepie? Specjalizujemy się w obudowach, co oznacza, że w asortymencie znajdują się sprawdzone pod kątem jakości i funkcjonalności produkty. Wybieramy wyłącznie renomowane marki, dlatego każda z szaf 9U jest niezawodna

Sprawdź również:

Szafy Rack