Pulpity sterownicze, metalowe obudowy pulpitowe

Obudowy pulpitowe to uniwersalne rozwiązanie stosowane powszechnie w przemyśle. Nasz sklep elektroniczny poleca niezawodne pulpity sterownicze w konkurencyjnych cenach. W ofercie posiadamy wyłącznie najlepsze rozwiązania, od sprawdzonych producentów. Jednym z nich jest włoska firma ETA. Pulpit monoblok tego renomowanego producenta to gwarancja solidnego wykonania i nieprzeciętnej wytrzymałości, a przez to wieloletniego użytkowania.

Obudowy pulpitowe — zastosowanie

Pulpity sterownicze to stanowiska ułatwiające i usprawniające pracę, które są wyposażone we wszystkie niezbędne przełączniki, mierniki, ekrany czy przyciski. Wykorzystywane są do kontroli, monitorowania i sterowania pracą pojedynczych maszyn lub całych linii produkcyjnych. To wygodne rozwiązania w zarządzaniu procesami. Wszystkie niezbędne do tego elementy można umieścić na metalowych obudowach pulpitowych lub wewnątrz. 

Występują pulpity sterownicze w wersji monoblok oraz modułowej składającej się z kilku elementów. Te drugie doskonale nadają się do systemów niestandardowych. Obudowy pulpitowe mogą być wykorzystywane we wszystkich gałęziach przemysłu i w rozmaitych warunkach pracy. Dostępne są w wersjach o różnych wielkościach, możliwościach i przeznaczeniu. 

Pulpity sterownicze w ofercie sklepu Obudowy 24.pl

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego pulpity sterownicze posiadają stopień ochrony IP55. Wyróżnia je także szeroki zakres temperatur, w jakich mogą być wykorzystywane, wynoszący od -40°C do +80°C, dzięki czemu mają uniwersalne zastosowanie. Pulpity sterownicze dostępne są w różnych rozmiarach. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać, skontaktuj się z nami. Specjaliści sklepu internetowego Obudowy24.pl pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy również do zapoznania się z opisem i specyfikacją poszczególnych modeli.

W naszej ofercie znajdują się także szafy sterownicze, szafki poliestrowe, szafki metalowe czy obudowy do zasilaczy. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich propozycji na stronie internetowej.