Szafy poliestrowe i przeszklone

Jest 12 produktów

Szafy poliestrowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na działanie żrących substancji chemicznych, są również odporne na działanie ognia. Między innymi z tego powodu rekomenduje się stosowanie szaf poliestrowych wszędzie tam, gdzie elektronice, automatyce lub sprzętowi komputerowemu trzeba zapewnić najwyższy stopień ochrony.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wygoda użytkowania szaf poliestrowych

W sklepie obudowy24 szafy można zakupić w wielu odmianach. Jako szafy sterownicze, a także jako szafy poliestrowe pełne lub przeszklone. To drugie rozwiązanie pozwala monitorować pracę sterowników, bez konieczności fizycznego otwierania szafy. Między innymi takie rozwiązania są stosowane w serwerowniach i centralach telefonicznych, zapewniając wygodę użytkowania, szybki montaż i możliwość dalszej rozbudowy o kolejne moduły.

Sklep obudowy24 specjalizując się w sprzedaży wyposażenia elektrycznego, sprzedaje również szafy poliestrowe IBOCO, przystosowane do montażu na ścianie lub bezpośrednio na podłodze. Solidne wykonanie, atrakcyjna cena i szybka dostawa, to kilka z wielu powodów, dla których warto skorzystać z oferty tego sklepu.

Sprawdź również: