Szafy serwerowe Bydgoszcz

Szafa rack stanowi optymalne rozwiązanie w kwestii zabezpieczenia oraz uporządkowania aparatury elektrycznej. W obudowy24.pl przygotowaliśmy dla klientów z Bydgoszczy i okolic obudowy w różnych wariantach. Dzięki temu mogą mieć pewność, że wybrana szafa serwerowa sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu. W ofercie dostępna jest szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Wszystkie obudowy to optymalnej jakości produkty, o stabilnej konstrukcji i dużej funkcjonalności, które będą służyły przez długi czas. Zamówione szafy rack dostarczamy na terenie Bydgoszczy i całej Polski, a klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniej obudowy oraz atrakcyjne warunki długofalowej współpracy.

Szafy rack przystosowane do indywidualnych preferencji

Szafa rack znajduje zastosowanie w różnego rodzaju instalacjach. Dzięki temu, że występuje w kilku wariantach, klienci z Bydgoszczy mogą wybierać szafy serwerowe spełniające ich wymagania oraz dopasowane do stopnia rozbudowy aparatury czy dostępności miejsca w pomieszczeniu. W naszym asortymencie znajduje się:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Poznaj funkcjonalność szaf serwerowych

Choć ich nazwa wskazuje na zastosowanie w serwerowniach, szafa rack wykorzystywana jest także w firmach, instytucjach, a nawet domach. Wszystko dzięki funkcjonalności, mianowicie szafa rack 19" skutecznie zabezpiecza osprzęt przed działaniem np. pyłu czy wilgoci, a także przed dostępem niepowołanych osób, ponadto pozwala osiągnąć estetyczny efekt i ułatwia dostęp do aparatury.

Atrakcyjna oferta obudowy24.pl dla klientów z Bydgoszczy

Przygotowaliśmy korzystne warunki transakcji dla klientów z Bydgoszczy i całej Polski, którzy są zainteresowani długofalową współpracą. Oferujemy możliwość korzystania z indywidualnie naliczanych rabatów, negocjacji cen czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i wybierz profesjonalną obsługę w każdym aspekcie.