Szafy Rack 37U 

Jest 16 produktów

Szukasz obudowy o odpowiednich wymiarach? Szafa Rack 37U o standardowej szerokości montażowej (19”) dostępna jest w kilku wymiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz potrzebny model. Wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, zapewnia optymalne warunki do pracy montowanych urządzeń – odpowiada za to również wbudowany panel wentylacyjny. Szafa Rack 37U przeznaczona jest do samodzielnego montażu, natomiast poszczególne elementy są pakowane w taki sposób, by maksymalnie ułatwić transport. Oferujemy również modele złożone.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Stojąca szafa Rack 37U – niezawodne rozwiązanie

Specjalizujemy się w sprzedaży obudów, dlatego możesz mieć pewność, że proponujemy najlepsze rozwiązania. Szafa Rack 37U renomowanego producenta to gwarancja bezpieczeństwa instalacji – w ofercie znajdziesz obudowy o stopniu ochrony IP20 oraz IP55. Dzięki temu każda szafa Rackowa 37U jest skutecznie zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych i odporna na ścieranie czy korozję. W obudowach istnieje możliwość montażu (prawo- lub lewostronnego) drzwi perforowanych lub z wysokiej jakości szkła hartowanego. Szafa serwerowa 37U to prosta konstrukcja, dlatego montaż przebiega szybko – dotyczy to również instalowanej wewnątrz aparatury.

Obudowy dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach, czarnym i szarym. Estetyczny wygląd sprawia, że stojąca szafa Rack 37U nie wprowadza chaosu wizualnego do serwerowni. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w małych i średnich firmach, jak i większych korporacjach czy centrach danych. Wybierając model, uwzględnij szerokość i głębokość gabarytową oraz wysokość całkowitą. Dzięki temu zamówisz szafę 37U optymalnie dostosowaną do aplikacji. W przypadku wątpliwości, który model wybrać, skontaktuj się z naszą obsługą – jako specjaliści podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Zapewniamy również przyjazne warunki płatności oraz konkurencyjne ceny.

Sprawdź również:

Szafy Rack