Szafy serwerowe Rzeszów

Szafa rack to skuteczny sposób na zabezpieczenie oraz uporządkowanie aparatury elektrycznej. W obudowy24.pl dostępna jest szafa serwerowa w różnych wariantach, spośród których klienci z Rzeszowa mogą wybrać obudowę przystosowaną do własnych potrzeb. Szafa rack 19" to obudowa, którą można dopasować między innymi do miejsca montażu - do wyboru klientów w naszej ofercie pozostaje szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Jeśli zastanawiasz się, jaka szafa najlepiej sprawdzi się u Ciebie - pomożemy Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Służymy fachowym wsparciem, dostarczamy szafy rack na terenie Rzeszowa i całej Polski, a także zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy stałym klientom - sprawdź sam!

Szafy rack, czyli elastyczne rozwiązanie

Szafa rack to obudowa, którą przystosujesz do stopnia rozbudowania aparatury oraz do możliwości przestrzeni danego pomieszczenia. Możliwość wyboru spośród wielu wariantów to wygoda, oszczędność miejsca oraz pieniędzy. Do wyboru klientów z Rzeszowa pozostają następujące szafy rack 19":

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szeroka funkcjonalność szaf serwerowych

Jej funkcjonalność ceniona jest nie tylko w serwerowniach - szafa rack z powodzeniem wykorzystywana jest także w przedsiębiorstwach, instytucjach, domach, czy innych miejscach, gdzie znajduje się aparatura elektryczna. Wszędzie tam szafy serwerowe rack stanowią skuteczne zabezpieczenie osprzętu przed zapyleniem, wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkową korzyścią z ich stosowania jest estetyczne zabudowanie aparatury oraz ułatwienie do niej dostępu w przypadku konserwacji czy napraw.

Korzyści zakupów w obudowy24.pl dla stałych klientów z Rzeszowa

Klienci z Rzeszowa i całej Polski, którzy nawiążą z nami długotrwałą współpracę, mogą liczyć na dodatkowe korzyści przy zakupie szaf rack oraz pozostałych obudów. Oferujemy możliwość korzystania z indywidualnie naliczanych rabatów, negocjacji cen czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.