Kategorie

Obudowy wentylatorów i zasilaczy

Polecamy solidne obudowy o uniwersalnym zastosowaniu. Posiadamy w sprzedaży obudowy wentylowane, do pilota, zasilacza, na baterie i nie tylko. Klientom naszego sklepu internetowego proponujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania, od sprawdzonych producentów, takich jak na przykład ABTECH. Produkty tej renomowanej marki są bardzo wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie dostępne w przystępnych cenach.

Obudowy o uniwersalnym zastosowaniu

W naszej ofercie znajduje się między innymi obudowa uniwersalna pełna ABTECH, wykonana z poliestru oraz wzmocniona włóknem szklanym, która wyróżnia się nieprzeciętną wytrzymałością - jest odporna na szkodliwe działanie większości rozpuszczalników. Poza tym, odznacza się szerokim zakresem temperatur, w jakich może być stosowana, wynoszącym od -40°C do +80°C.

Jeśli masz problem z wyborem właściwej obudowy do zasilacza, na baterie czy też do pilota, skontaktuj się z nami. Specjaliści naszego sklepu internetowego służą fachowym doradztwem. Zachęcamy również do zapoznania się ze specyfikacją i opisem poszczególnych obudów.

Sprawdź również: