Obudowy wentylatorów i zasilaczy

Polecamy solidne obudowy do elektroniki o uniwersalnym zastosowaniu. Posiadamy w sprzedaży obudowy wentylowane, do pilota, do zasilacza, na baterie i nie tylko. Klientom naszego sklepu internetowego proponujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania, od sprawdzonych producentów, takich jak na przykład ABTECH. Produkty tej renomowanej marki są bardzo wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie dostępne w przystępnych cenach. Nasz sklep elektroniczny oferuje obudowy wykonane z różnych materiałów, które wyróżniają się dużą wytrzymałością i wysokim stopniem ochrony IP. Obudowy do elektroniki, wentylatorów czy zasilaczy dostępne są w różnych wymiarach oraz kolorach

Obudowy do elektroniki o uniwersalnym zastosowaniu

Obudowy do elektroniki dostępne w naszym sklepie pochodzą od uznanych producentów i zostały wykonane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Są wytrzymałe, odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych, dlatego stanowią pewne zabezpieczenie dla umieszczonej w nich aparatury. Mają możliwość stosowania w szerokim zakresie temperatur. Nasi klienci mogą wybrać:

obudowy ABS

obudowy uniwersalne

obudowy aluminiowe

obudowy poliwęglanowe .

Znajdują one zastosowanie w wielu rozwiązaniach m.in.:

- w niewielkich sprzętach i aplikacjach przemysłowych, np. zasilacze, czy urządzenia pomiarowe,

- do ochrony osprzętu przed zapyleniem, wilgocią czy dostępem niepowołanych osób,

- do estetycznej zabudowy aparatury elektronicznej,

W naszej ofercie znajduje się między innymi obudowa uniwersalna pełna ABTECH, wykonana z poliestru oraz wzmocniona włóknem szklanym, która wyróżnia się nieprzeciętną wytrzymałością — jest odporna na szkodliwe działanie większości rozpuszczalników. Poza tym odznacza się szerokim zakresem temperatur, w jakich może być stosowana, wynoszącym od -40°C do +80°C.

Jeśli masz problem z wyborem właściwej obudowy do elektroniki, zasilacza, na baterie czy też do pilota w przystępnej cenie, skontaktuj się z nami. Specjaliści naszego sklepu internetowego służą fachowym doradztwem. Zachęcamy również do zapoznania się ze specyfikacją i opisem poszczególnych obudów.

Znajdziesz u nas nie tylko obudowy i zasilacze, ale i wiele innych podobnych produktów, takich jak: szafy sterownicze, szafki poliestrowe, szafki metalowe czy rozdzielnie modułowe elektryczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Obudowy o uniwersalnym zastosowaniu

W naszej ofercie znajduje się między innymi obudowa uniwersalna pełna ABTECH, wykonana z poliestru oraz wzmocniona włóknem szklanym, która wyróżnia się nieprzeciętną wytrzymałością - jest odporna na szkodliwe działanie większości rozpuszczalników. Poza tym, odznacza się szerokim zakresem temperatur, w jakich może być stosowana, wynoszącym od -40°C do +80°C.

Jeśli masz problem z wyborem właściwej obudowy do zasilacza, na baterie czy też do pilota, skontaktuj się z nami. Specjaliści naszego sklepu internetowego służą fachowym doradztwem. Zachęcamy również do zapoznania się ze specyfikacją i opisem poszczególnych obudów.

Sprawdź również: