Szafy Rack 6U

Jest 12 produktów

Niezbędny element wyposażenia w każdym pomieszczeniu technicznym – wisząca szafa Rack 6U umożliwia estetyczną zabudowę aparatury, kiedy niedostępna jest odpowiednio duża przestrzeń. Oferujemy modele w uniwersalnych kolorach (czarny i szary), dzięki czemu praktycznie wszędzie możliwy jest montaż niezaburzający ładu wizualnego. Każda oferowana przez nas szafa Rack 6U charakteryzuje się solidnym wykonaniem, co potwierdza między innymi klasa szczelności IP20. Dostępne są modele ze standardowym (19”) i najwęższym rozstawem szyn na rynku (10”).

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wisząca szafa Rack 6U – trwała konstrukcja i prosty montaż

Szafa o wysokości roboczej 6U doskonale sprawdzi się w przypadku niedużej ilości elektroniki do zagospodarowania. Montowana wszędzie tam, gdzie modele stojące zajęłyby zbyt wiele miejsca, charakteryzuje się estetycznym wykonaniem oraz trwałą konstrukcją. Doskonale sprawdzi się w instalacjach w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz do użytku indywidualnego, np. w systemach alarmowych. Stal wykorzystana do produkcji szafy Rack 6U jest malowana metodą proszkową, co zwiększa odporność materiału na korozję. Ponadto, każdy z produktów wyróżnia:

  • prosty i szybki montaż prawostronny lub lewostronny,
  • ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym niepożądanych osób,
  • maksymalne obciążenie do 60 kg,
  • solidne drzwi ze szkła hartowanego,
  • atrakcyjna cena idąca w parze z jakością.

Każda szafa Rackowa 6U znajdująca się w ofercie jest szczegółowo opisana, co umożliwia swobodne porównywanie produktów i wybór modelu odpowiadającego Twoim potrzebom. W razie potrzeby służymy również fachowym doradztwem. Specjalizujemy się w sprzedaży szaf serwerowych, dlatego nasi klienci mają pewność, że zamawiając szafę 6U, otrzymają produkt spełniający ich oczekiwania. Dostawa dociera pod wskazany adres w ciągu 1-2 dni roboczych, natomiast szafa serwerowa 6U jest odpowiednio zabezpieczona na czas transportu. Wybierz jeden z oferowanych modeli. 

Sprawdź również:

Szafy Rack