Szafy serwerowe Częstochowa

Wybierasz niezawodne rozwiązania w kwestii elektroniki? Szafa rack to obudowa, dzięki której zabezpieczysz aparaturę elektryczną, a przy tym estetycznie ją zabudujesz i uporządkujesz. Dzięki temu, że szafa serwerowa występuje w kilku wariantach, nasi klienci z Częstochowy z łatwością wybiorą optymalne rozwiązanie. W ofercie obudowy24.pl dostępna jest szafa rack 19", szafa rack wisząca i szafa rack stojąca - zróżnicowane względem konstrukcji i wysokości. Każda z szaf to funkcjonalne rozwiązanie na lata. Szafy rack dostarczamy na terenie Częstochowy i całej Polski. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, a dla osób zainteresowanych długofalową współpracą przygotowaliśmy ofertę specjalną, zapraszamy!

Szafy serwerowe - niezawodne w firmie i w domu

Czy wiesz, że szafę serwerową rack możesz wykorzystać zarówno w firmie, jak i w domu? Dostępność różnych wariantów pozwala dopasować obudowę zarówno do stopnia rozbudowania aparatury, jak i dostępności przestrzeni, w której szafa ma się znaleźć. Klienci z Częstochowy znajdą następujące modele szaf rack:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Zabezpiecz aparaturę z szafami rack

Dzięki temu, że szafa serwerowa posiada wytrzymałą, trwałą konstrukcję, stanowi pewne zabezpieczenie osprzętu. Chroni go zarówno przed działaniem wilgoci, jak i pyłu, ale także przed dostępem osób trzecich. Szafy rack dodatkowo są świetnym sposobem na uporządkowanie przestrzeni oraz samej aparatury.

Jak wygląda długofalowa współpraca z klientami z Częstochowy?

W obudowy24.pl oferujemy wysokiej klasy produkty oraz kompleksową obsługę. Stali klienci z Częstochowy i innych miast mogą liczyć na korzystne warunki współpracy - zapewniamy możliwość korzystania z indywidualnie ustalanych rabatów, negocjacji cen, czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Przekonaj się!