Rozdzielnice elektryczne podtynkowe, rozdzielnie modułowe

Jest 62 produktów

Oferowane przez sklep internetowy obudowy24.pl rozdzielnice modułowe podtynkowe to najlepsza ochrona obwodów elektrycznych przed uszkodzeniami czy zabrudzeniami. W naszej ofercie znajdują się rozdzielnice elektryczne podtynkowe Vago w konkurencyjnych cenach. Akcesoria tego renomowanego producenta to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa, a także wysokiej jakości wykonania. Stalowa blacha, z jakiej zostały wykonane, jest odporna i trwała. Posiadamy w sprzedaży rozdzielnice podtynkowe Vago o stopniu ochrony IP31.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 62 elementów

Rozdzielnica modułowa podtynkowa - co to jest?

Rozdzielnice podtynkowe to obudowy, które umożliwiają prawidłowy rozdział energii elektrycznej. W ten sposób możliwe jest korzystanie z podłączonych do danego obwodu urządzeń przy zachowaniu optymalnego bezpieczeństwa. Tego typu rozdzielnice mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Ze względu na swoją budowę, przystosowaną do montażu w specjalnie przygotowanej wnęce, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istotna jest także estetyka - obudowy montowane w ścianie zajmują mało miejsca.

Zastosowanie rozdzielnic podtynkowych

Rozdzielnice modułowe podtynkowe przystosowane są do montażu aparatury modułowej na szynach DIN. W ten sposób zapewniają dopływ prądu do obwodów, z których prąd doprowadzany jest do poszczególnych urządzeń. W istocie, ich zastosowanie jest takie samo, jak rozdzielnic natynkowych - różnica tkwi w sposobie montażu. Rozdzielnice podtynkowe elektryczne potrzebne są więc wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność doprowadzenia energii elektrycznej do wielu miejsc w budynku, a gdzie miejsce na nią zostało przygotowane w ścianie.

Jak zbudowane są rozdzielnice modułowe podtynkowe?

Rozdzielnice podtynkowe dostępne w ofercie składają się z elementów wykonanych z blachy stalowej. Dzięki temu stanowią rozwiązanie trwałe, skutecznie chroniące elementy wykonawcze instalacji przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wewnątrz rozdzielnicy znajdują się moduły, których liczba jest uzależniona od wybranego wariantu. To właśnie w modułach instalowana jest aparatura modułowa.

Wybór rozdzielnic modułowych podtynkowych w Obudowy24

Oferta sklepu internetowego obudowy24.pl obejmuje rozdzielnice elektryczne podtynkowe o różnych wymiarach (szerokość, wysokość, głębokość) oraz różnej liczbie modułów: 12, 24, 36, 48. Dzięki temu nasze produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. 

Zastanawiasz się, jaką rozdzielnicę modułową wybrać? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

Sprawdź również:
rozdzielnice modułowe natynkowe elektryczne