Szafy Rack 47U 

Jest 2 produktów

Szafa Rack 47U to standardowy element wyposażenia serwerowni, dlatego w naszym sklepie internetowym nacisk kładziemy na jakość wykonania obudowy oraz profesjonalną obsługę klienta. W asortymencie znajdziesz obudowy renomowanego producenta, które zapewniają aparaturze i urządzeniom optymalne warunki do pracy. Każda szafa Rack 47U wykonana jest z wysokiej jakości stali walcowanej i malowanej proszkowo, co zapewnia skuteczną ochronę przed korozją oraz trwałość konstrukcji. Jako sklep dbamy również o sprawną realizację zamówień i atrakcyjne formy płatności.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Uniwersalne rozwiązanie – szafa Rack 47U

Standardowe rozwiązanie dla telekomunikacji, teleinformatyki oraz energetyki powinno być solidnie wykonane. Dostępna w naszej ofercie stojąca szafa 47U spełnia obowiązujące normy jakości, posiada stopień szczelności IP20 oraz poszczególne komponenty wyprodukowane z trwałych materiałów. Jednocześnie charakteryzuje się uniwersalnym wyglądem (do wyboru jest kolor czarny i szary), dzięki czemu obudowa wpasuje się w każde wnętrze, nie wprowadzając chaosu wizualnego. Każda szafa Rackowa 47U jest wyposażona w drzwi perforowane lub ze szkła hartowanego, co zapewnia swobodny dostęp do znajdującej się wewnątrz aparatury. Istnieje możliwość montażu prawo- lub lewostronnego – sam montaż jest prosty i szybki.

Szafa serwerowa 47U to jedna wysokość modułów, ale różniące się między sobą pozostałe parametry. Obudowy różnią się głębokością i szerokością gabarytową, a także wysokością całkowitą. Dzięki temu bez problemu znajdziesz szafę Rack 47U dostosowaną do danej aplikacji oraz zapewniającą optymalne bezpieczeństwo aparatury. Maksymalne obciążenie obudowy wynosi 800 kg, dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku rozbudowanych sieci. Wybierz sprawdzone rozwiązanie, czyli szafę 47U renomowanego producenta od zaufanego dostawcy. 

Sprawdź również:

Szafy Rack