Rozdzielnice modułowe Natynkowe Elektryczne

Jest 2 produktów

Oferujemy rozdzielnice modułowe natynkowe, dzięki którym korzystanie z urządzeń elektrycznych jest bezpieczne. Znajdujące się w asortymencie sklepu internetowego obudowy24.pl rozdzielnice modułowe mają szerokie zastosowanie i służą między innymi do ochrony obwodów elektrycznych przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami. W ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze produkty, od renomowanych dostawców. Jedną ze sprawdzonych marek jest Vago. Rozdzielnice elektryczne tego producenta to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz skutecznego zabezpieczenia obwodów elektrycznych. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Czym jest rozdzielnica modułowa natynkowa?

Obudowy takie jak rozdzielnice modułowe natynkowe pełnią bardzo ważną funkcję w całym układzie elektrycznym. To skrzynki, w których montuje się aparaturę modułową, w wyniku czego, prąd elektryczny może zostać poprowadzony do wielu miejsc w budynku. W ten sposób rozdzielnice zabezpieczają instalacje przed przepaleniem, umożliwiając bezpieczne użytkowanie sprzętów podłączonych do poszczególnych obwodów. Rozdzielnice natynkowe mogą być montowane na ścianie zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Zastosowanie rozdzielnic natynkowych elektrycznych

Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie konieczny jest rozdział prądu do kilku obwodów - dzięki temu możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych urządzeń. Rozdzielnice modułowe natynkowe umożliwiają zarówno rozdział, przetwarzanie, jak i przesył energii elektrycznej. Przeznaczone są do zastosowania w instalacjach domowych oraz przemysłowych. Ze względu na swój charakter (montaż na ścianie) wymagają przestrzeni umożliwiającej swobodny montaż.

Budowa rozdzielnic modułowych natynkowych

Rozdzielnice modułowe natynkowe dostępne w ofercie wykonane są ze stalowej blachy, dzięki czemu cechują się trwałością konstrukcji. W rozdzielnicy, zgodnie z nazwą, znajdują się moduły, w których montowana jest aparatura modułowa. Liczba modułów może być różna - możesz wybrać optymalne rozwiązanie, odpowiednio do stopnia rozbudowania instalacji.

Rodzaje rozdzielnic natynkowych w ofercie Obudowy24

Posiadamy w sprzedaży rozdzielnice elektryczne natynkowe o różnej liczbie modułów - 12, 24, 36, 48 oraz o różnych wymiarach (wysokość, szerokość, głębokość). Oferowane przez nas rozdzielnice natynkowe posiadają stopień ochrony IP31 lub IP54.

Jeśli nie wiesz, jaką rozdzielnicę wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Sprawdź również:
rozdzielnice modułowe podtynkowe elektryczne