Rozdzielnice natynkowe modułowe, rozdzielnie elektryczne

Jest 89 produktów

Oferujemy rozdzielnice modułowe natynkowe, dzięki którym korzystanie z urządzeń elektrycznych jest bezpieczne. Znajdujące się w asortymencie sklepu internetowego obudowy24.pl rozdzielnice modułowe mają szerokie zastosowanie i służą między innymi do ochrony obwodów elektrycznych przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami. W ofercie znajdują się wyłącznie najlepsze produkty, od renomowanych dostawców. Jedną ze sprawdzonych marek jest Vago. Rozdzielnice elektryczne tego producenta to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz skutecznego zabezpieczenia obwodów elektrycznych. 

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 89 elementów

Czym jest rozdzielnica modułowa natynkowa?

Obudowy takie jak rozdzielnice modułowe natynkowe pełnią bardzo ważną funkcję w całym układzie elektrycznym. To skrzynki, w których montuje się aparaturę modułową, w wyniku czego, prąd elektryczny może zostać poprowadzony do wielu miejsc w budynku. W ten sposób rozdzielnice zabezpieczają instalacje przed przepaleniem, umożliwiając bezpieczne użytkowanie sprzętów podłączonych do poszczególnych obwodów. Rozdzielnice natynkowe mogą być montowane na ścianie zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Zastosowanie rozdzielnic natynkowych elektrycznych

Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie konieczny jest rozdział prądu do kilku obwodów - dzięki temu możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych urządzeń. Rozdzielnice modułowe natynkowe umożliwiają zarówno rozdział, przetwarzanie, jak i przesył energii elektrycznej. Przeznaczone są do zastosowania w instalacjach domowych oraz przemysłowych. Ze względu na swój charakter (montaż na ścianie) wymagają przestrzeni umożliwiającej swobodny montaż.

Budowa rozdzielnic modułowych natynkowych

Rozdzielnice modułowe natynkowe dostępne w ofercie wykonane są ze stalowej blachy, dzięki czemu cechują się trwałością konstrukcji. W rozdzielnicy, zgodnie z nazwą, znajdują się moduły, w których montowana jest aparatura modułowa. Liczba modułów może być różna - możesz wybrać optymalne rozwiązanie, odpowiednio do stopnia rozbudowania instalacji.

Rodzaje rozdzielnic natynkowych w ofercie Obudowy24

Posiadamy w sprzedaży rozdzielnice elektryczne natynkowe o różnej liczbie modułów - 12, 24, 36, 48 oraz o różnych wymiarach (wysokość, szerokość, głębokość). Oferowane przez nas rozdzielnice natynkowe posiadają stopień ochrony IP31 lub IP54.

Jeśli nie wiesz, jaką rozdzielnicę wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Sprawdź również:
rozdzielnice modułowe podtynkowe elektryczne