Producenci

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • ABTECH

  Sklep internetowy obudowy24.pl oferuje elektroinstalacyjne obudowy producenta ABTECH. Wysokiej jakości uniwersalne obudowy wykonane zostały z tworzyw sztucznych - poliestrowe, ABS, poliwęglanowe, oferujemy także obudowy aluminiowe i metalowe. Tworzywa te są odporne na uszkodzenia, temperatury od -40 do +80°C oraz działanie większości rozpuszczalników. Obudowy ABTECH spełniają stopień ochrony IP 66 wg. DIN 40050/EN 60529.

  Wysokiej jakości obudowy ABTECH

  Obudowy malowane proszkowo dostępne są w wielu wymiarach. Wyposażone zostały w prowadnice odizolowane od wnętrza obudowy, co umożliwia zamocowanie jej do ściany. Posiadają wieka mocowane na praktyczne, niewypadające śruby. Każda obudowa wyposażona została w uszczelkę neoprenową lub silikonową zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferujemy także obudowy producenta ABTECH w wykonaniu EEX (EX).

 • ETA

  Włoski producent ETA oferuje obudowy w postaci szaf sterowniczych, szafek wiszących, pulpitów modułowych oraz szaf rackowych. Obudowy ETA tworzone są z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo i stali nierdzewnej. Są odporne na uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, spełniając stopnie ochrony IP55 i IP66. Ponadto, produkty posiadają liczne certyfikaty i dopuszczenia, w tym UL, CSA/CUL, TUV, RINA, ATEX, a także od 1995 roku EN ISO 9001:2000.

  Nowoczesne obudowy ETA

  Obudowy producenta ETA wyposażone są w zamek oraz posiadają płyty montażowe w standardzie. Sklep internetowy obudowy24.pl oferuje uniwersalne obudowy w różnych rozmiarach dostępne w konkurencyjnych cenach. Nowoczesne produkty wyróżniają się ergonomiczną budową, wpływającą na komfort pracy oraz szerokimi możliwościami zastosowania.

 • IBOCO

  W ofercie sklepu internetowego obudowy24.pl znajdą Państwo akcesoria producenta IBOCO. Uniwersalne obudowy w postaci szafek poliestrowych wzmacniane są włóknem szklanym. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie szafki metalowe nie mogą być stosowane ze względu na korozję. Posiadają wiele udogodnień montażowych oraz akcesoriów. Wyróżnia je solidna konstrukcja oraz odporność na uszkodzenia. Spełniają ochronę IP65. Istnieje możliwość wyposażenia obudów w aparaturę modułową.

  Trwałe obudowy IBOCO

  Dodatkowo oferujemy obudowy IBOCO dostępne jako elektryczne rozdzielnice modułowenatynkowe i podtynkowe. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałymi, odpornymi na uszkodzenia materiałami. Posiadają zdejmowany panel, odwracalną ramkę, wyróżniają się łatwością okablowania, zmiennym dystansem między szynami DIN oraz możliwością łączenia rozdzielnic. Producent IBOCO oferuje produkty w wielu różnych rozmiarach, zgodnie z potrzebami klientów.

 • Kradex

  Producent KRADEX to największa firma w Polsce, oferująca obudowy z tworzyw sztucznych, stworzone dla potrzeb elektroniki. Istniejąca w branży od 1985 roku marka, zbudowała szeroki asortyment produktów. W ofercie sklepu internetowego obudowy24.pl znajdują się zarówno uniwersalne obudowy KRADEX, jak i obudowy do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych oraz obudowy przeznaczone do wielu innych akcesoriów elektronicznych.

  Szeroki wybór producenta Kradex

  Oferujemy produkty dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, wykonane z polistyrenu oraz ABS. Posiadamy obudowy wentylowane, piloty z przyciskami oraz zasilacze z gniazdem i wtykiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie obudowy producenta KRADEX dostępne są w konkurencyjnych cenach.

 • Vago

  Firma Vago zajmuje się produkcją rozdzielnic modułowych o różnych stopniach ochrony IP, obudów jak i szaf teleinformatycznych ze stali.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów