Szafy serwerowe Poznań

W obudowy24.pl zapewniamy dostęp do profesjonalnych rozwiązań. Szafa rack to niezawodny sposób na zabezpieczenie oraz uporządkowanie aparatury elektrycznej. Tego typu obudowy, dzięki swojej funkcjonalności, znajdują zastosowanie nie tylko w serwerowniach. Niezmiennie, każda szafa serwerowa przygotowywana jest z dbałością o każdy szczegół, co przekłada się na możliwość długotrwałego użytkowania. Klienci z Poznania znajdą w naszej ofercie szafy rack w różnych wariantach. W asortymencie dostępna jest szafa rack 19” o zróżnicowanej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Zapewniamy szybką dostawę na terenie Warszawy oraz całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem szaf sterowniczych oraz do długofalowej współpracy - stali klienci mogą skorzystać z oferty specjalnej. Służymy także profesjonalnym wsparciem technicznym, w kwestii wyboru odpowiednich produktów.

Szafy rack - obudowy przystosowane do indywidualnych potrzeb

Dzięki temu, że szafa rack występuje w wielu wariantach, klienci z Poznania i okolic z łatwością odnajdują rozwiązania spełniające ich wymagania - obudowy odpowiednio przystosowane do posiadanej aparatury oraz dostępności przestrzeni. W ofercie znajduje się:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Każda szafa rack 19” posiada trwałą konstrukcję, cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, zapylenie oraz uszkodzenia mechaniczne, a także łatwym montażem i wygodą użytkowania. Szafy serwerowe rack dostępne w naszej ofercie odpowiadają wymogom bezpieczeństwa.

Niezawodne i funkcjonalne szafy serwerowe

Szafa rack okazuje się niezawodna w miejscach, gdzie zlokalizowane są bardziej lub mniej rozbudowane sieci elektryczne. Zgodnie z tym, szafa serwerowa wykorzystywana jest nie tylko w serwerowniach, ale i w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, firmach, instytucjach, a także w domach. Niezależnie od miejsca jej użytkowania, szafa rack 19”:

  • stanowi praktyczny sposób na uporządkowanie osprzętu rack,
  • pozwala zabezpieczyć aparaturę przed wpływem różnego rodzaju czynników oraz przed dostępem osób niepowołanych,
  • stanowi ułatwienie dla osób zajmujących się naprawą lub konserwacją urządzeń.

Dla mniejszych instalacji lub pomieszczeń o niedużej powierzchni dobrym wyborem będzie szafa rack wisząca, z kolei dla rozbudowanych instalacji i ciężkiej aparatury optymalne rozwiązanie stanowi szafa rack stojąca.

Oferta dla klientów z Poznania - szafy rack i nie tylko

Stali klienci oboduwy24.pl z Poznania i calej Polski mogą liczyć nie tylko na dostęp do profesjonalnych szaf serwerowych rack 19”,a ale także na atrakcyjne warunki współpracy. Zapewniamy możliwość korzystania z indywidualnie naliczanych rabatów, negocjowania cen oraz dokonywania płatności z odroczonym terminem. Stawiasz na kompleksowe rozwiązania? Skontaktuj się z nami.