Szafy serwerowe Sosnowiec

Zadbaj o posiadane sprzęty elektryczne - szafa rack skutecznie zabezpieczy cały osprzęt. Dzięki temu praca wszystkich Twoich urządzeń elektrycznych będzie bezpieczniejsza. Klienci obudowy24.pl z Sosnowca znajdą w ofercie wiele wariantów obudów - jaka szafa serwerowa sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? W naszym asortymencie dostępna jest szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze szafy rack oraz dostawę na terenie Sosnowca i całej Polski. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla stałych klientów. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Szafy rack przystosowane do indywidualnych preferencji

Szafa rack występuje w kilka wariantach, dzięki czemu możesz wybrać obudowę dopasowaną do poziomu rozbudowania aparatury, a także do dostępności przestrzeni w danym pomieszczeniu. Oto szafy rack 19", jakie klienci z Sosnowca znajdą w naszej ofercie:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Dlaczego szafa serwerowa to opłacalna inwestycja?

Czy wiesz, że nie tylko w serwerowniach - jak wskazuje ich nazwa - ale także w firmach, czy domach, szafy serwerowe rack sprawdzają się niezawodnie? Chronią osprzęt przed kontaktem z wilgocią, kurzem, przed uszkodzeniami mechanicznymi czy dostępem nieupoważnionych osób. Szafa rack to także świetny sposób na uporządkowanie aparatury. Funkcjonalność tego typu odbudów doskonale wpływa na żywotność sprzętów elektrycznych.

Szeroka oferta obudowy24.pl dla klientów z Sosnowca i nie tylko

Klienci z Sosnowca i całej Polski w naszej ofercie znajdą zarówno szafy rack 19", jak i innego rodzaju, profesjonalne obudowy. Zapewniany także atrakcyjne warunki długofalowej współpracy - stali klienci mogą liczyć na indywidualnie ustalane rabaty, skorzystać z możliwości odroczenia płatności czy negocjacji cen. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!