Szafki monoblok i obudowy kompaktowe z płytą montażową Ecomp

Jest 6 produktów

Szafki typu monoblok mogą być wykorzystywane na potrzeby sterowania, jak również do innych celów: montażu sterowników, paneli kontrolnych, rozdzielnic. Ich niezawodna budowa i wykorzystanie trwałych, odpornych na korozję materiałów sprawia, że służą długo i niezawodnie, nie wymagając żadnej konserwacji. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Uniwersalne zastosowanie szafek typu monoblok

Montaż stalowej szafki typu monoblok jest bardzo prosty – w ścianie należy wykonać dwa otwory, a następnie umieścić w nich kołki z haczykami, na których następnie wiesza się szafkę. Istnieje również możliwość wbudowania szafki we wcześniej przygotowaną wnękę w ścianie. Szafy monoblok uniwersalnego zastosowania mogą również być montowane bezpośrednio na podłodze – w tym celu wykorzystuje się cokół, który należy domówić osobno. Gwarantuje ona stabilny i bezpieczny montaż na każdym rodzaju twardego podłoża.

Szafy tego typu mogą być stosowane wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz – np. wykorzystywane do montażu central telefonicznych. Wyposażone w pojedyncze lub podwójne drzwi, pozwalają na łatwy dostęp do wnętrza szafy.

Sprawdź również: