Szafy serwerowe Wrocław

Profesjonalne rozwiązania w zakresie elektroniki? Szafa rack to skuteczny sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie aparatury elektrycznej. Klienci z Wrocławia znajdą w ofercie sklepu internetowego obudowy24.pl różne modele szaf. Oferowane obudowy występują w kilku wariantach zróżnicowanych pod względem gabarytów oraz konstrukcji. W asortymencie dostępna jest szafa rack 19”, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Naszym klientom zapewniamy dostęp do niezawodnych rozwiązań. Każda szafa serwerowa została wykonana z dbałością o każdy element, tworząc stabilną konstrukcję sprzyjającą długotrwałemu użytkowaniu. W obudowy24.pl zapewniamy sprawną realizację zamówień, szybką wysyłkę do Wrocławia oraz innych lokalizacji w całej Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szaf rack oraz do współpracy - stałym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki dokonywania transakcji. Służymy również specjalistyczną pomocą w kwestii wyboru produktów.

Szafy serwerowe w najwyższym standardzie

Każda szafa rack dostępna w ofercie naszego sklepu online to obudowa spełniająca wymagania norm bezpieczeczeństwa. Cechuje się trwałą konstrukcją, odpornością na wilgoć, pyły oraz uszkodzenia mechaniczne. Klienci z Wrocławia i okolic znajdą w asortymencie różnorodne modele szaf serwerowych - szafa rack 19” to praktyczne rozwiązanie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Nasz asortyment tworzy:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Kiedy szafy rack okazują się niezawodne?

Szafa rack znajduje zastosowanie nie tylko w serwerowniach, ale także w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, firmach, czy pomieszczeniach technicznych wielu placówek takich jak na przykład szkoły czy urzędy, a nawet w domach. Obudowy takie, jak szafa serwerowa służą do zabudowy zaawansowanych sieci - w tym przypadku optymalny wybór stanowi szafa rack stojąca, ale także tych mniej zaawansowanych, składających się z mniejszej liczby urządzeń, do których najczęściej wykorzystywana jest szafa rack wisząca.
Niezależnie od modelu szafa rack 19” pozwala:

  • uporządkować aparaturę elektryczną,
  • zabezpieczyć ją przed działaniem różnego rodzaju czynników, a także przed dostępem niepowołanych osób,
  • usprawnić przebieg napraw czy prac konserwacyjnych.

Dlaczego warto zostać stałym klientem obudowy24.pl?

Nasz sklep online oferuje nie tylko szafy teleinformatyczne rack 19” dostępne w konkurencyjnych cenach, ale także zapewnia atrakcyjne warunki współpracy. Klienci z Wrocławia i całej Polski, podejmując z nami długofalową współpracę, mogą liczyć na indywidualnie naliczane rabaty, a także mogą skorzystać z możliwości dokonywania płatności z odroczonym terminem oraz negocjacji cen. Skontaktuj się z nami i wybierz ofertę przystosowaną do Twoich potrzeb.