Szafy serwerowe Zabrze

W kwestii skutecznego zabezpieczenia osprzętu elektrycznego szafa rack okazuje się optymalnym rozwiązaniem. A do tego wielofunkcyjnym, ponieważ szafa serwerowa pozwala także estetycznie uporządkować aparaturę. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych klientów z Zabrza zadbaliśmy, aby w ofercie znalazła się szafa rack 19" o różnej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Niezależnie od wyboru, każda obudowa to pewne rozwiązanie na lata. Jeśli zastanawiasz się, jaką szafę wybrać, pomożemy Ci dopasować produkt do konkretnego zastosowania. Zapewniamy dostawę szaf rack na terenie Zabrza i całej Polski, proponujemy także korzystne warunki dokonywania transakcji naszym stałym klientom. Sprawdź sam!

Jaką szafę rack wybrać - stojącą czy wiszącą?

Wybór odpowiedniej szafy powinien być uzależniony przede wszystkim od rozpiętości aparatury oraz dostępności przestrzeni w danym pomieszczeniu. Dzięki temu, że szafa rack występuje w różnych wariantach, z łatwością można dopasować odpowiednią do konkretnego rozwiązania. Klienci z Zabrza znajdą w naszej ofercie szafę rack 19" w następujących wersjach:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Bezpieczeństwo i porządek, czyli szafy serwerowe

Niezależnie od miejsca instalacji - a instalować można je wszędzie tam, gdzie znajduje się aparatura elektryczna, od serwerowni aż po domy - szafy serwerowe rack chronią sprzęty przed zawilgoceniem, zapyleniem, uszkodzeniami czy dostępem osób nieupoważnionych. Dodatkowo pozwalają zachować porządek oraz ułatwiają dostęp podczas konserwacji czy napraw. Dzięki swojej wytrzymałości i stabilnej konstrukcji, szafy serwerowe będą służyły przez wiele lat.

Oferta dla stałych klientów z Zabrza

W obudowy24.pl klienci z Zabrza i okolic znajdą niezawodny szafy rack, a decydując się na długofalową współpracę, zyskają dodatkowe korzyści. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę obejmującą możliwość korzystania z indywidualnie naliczanych rabatów, negocjacji cen czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i postaw na profesjonalizm.