Szafy serwerowe Lublin

Skuteczny sposób na zabezpieczenie aparatury elektrycznej? Szafa rack to obudowa, która chroni cały osprzęt przed działaniem niepożądanych czynników, a przy tym pozwala uporządkować aparaturę i estetycznie ją zabudować. W naszej ofercie szafa serwerowa dostępna jest w kilku wariantach - klienci z Lublina mogą więc z łatwością wybrać obudowę dopasowaną do specyfiki konkretnego rozwiązania. W asortymencie znajduje się szafa rack 19" o zróżnicowanej wysokości, szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w techniczne w wyborze produktów, dostarczamy szafy rack na terenie Lublina i całej Polski, a dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Poznaj nasze rozwiązania.

Szafy rack w ofercie obudowy24.pl

Dzięki temu, że występuje w kilka wariantach, szafa rack jest obudową, którą optymalnie dopasujesz do stopnia rozbudowania aparatury oraz do dostępności przestrzeni, w której ma się znaleźć. Spośród naszych propozycji klienci z Lublina mogą wybrać szafę rack 19" w następującej wersji:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafa serwerowa - funkcjonalne rozwiązanie na lata

Nie bez przyczyny szafa serwerowa rack stanowi element wyposażenia nie tylko serwerowni, ale i przedsiębiorstw, instytucji, a nawet domów. Jest to obudowa wytrzymała, o stabilnej konstrukcji, skutecznie zabezpieczająca osprzęt przed zapyleniem, zawilgoceniem, uszkodzeniem mechanicznym, czy dostępem osób nieupoważnionych. Jednocześnie, szafa rack pozwala uporządkować aparaturę, co ułatwia do niej dostęp podczas napraw. Szaf serwerowe sprawiają także, że przestrzeń staje się bardziej atrakcyjna wizualnie.

Atrakcyjna oferta dla stałych klientów z Lublina

Oferujemy profesjonalne obudowy, jak szafy rack 19", a także zapewniamy korzystne warunki długofalowej współpracy. Stali klienci obudowy24.pl z Lublina i całej Polski mogą liczyć na indywidualnie ustalane rabaty, możliwość dokonywania płatności z odroczonym terminem, a także na możliwość negocjacji cen. O naszych klientów dbamy kompleksowo - skontaktuj się z nami i przekonaj się.