Szafy wolnostojące, monobloki Eta Emox

Jest 18 produktów

Szafy wolnostojące typu monoblok, mogą być wykorzystywane w projektach, w których niepotrzebne jest stosowanie szeregowego systemu łączenia szaf. Nasz sklep elektroniczny oferuje szafy elektryczne wolnostojące z serii EMOX od znanej włoskiej marki ETA. Posiadają one całkowicie spawaną konstrukcję, zdejmowaną przykręcaną tylną ściankę oraz modułowe wejście kablowe. Charakteryzuje je wyższy od szaf szeregowych stopień ochrony, który dla produktów jednodrzwiowych (o szerokości do 1000 mm) wynosi IP66, a dla dwuskrzydłowych IP55.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Szafy wolnostojące EMOX — praktyczne i wytrzymałe

Szafy ETA serii EMOX stanowią doskonałą ochronę dla delikatnej i wartościowej aparatury lub całych systemów umieszczonych w ich wnętrzu. Dzięki nim zostaje też zebrane i uporządkowane jej okablowanie. Dostępne jest aż 27 standardowych wymiarów szaf monoblok, które wyróżnia korzystna cena. Można wybierać wśród wersji z drzwiami pełnymi lub z pleksi, pionowych i poziomych. Każdy z zestawów zawiera płytę montażową. 

Szafy wolnostojące pozwalają zaoszczędzić czas związany z montażem, bo lista elementów do złożenia jest krótsza niż przy szeregowych i zawiera:

  • modułową podłogę z przepustem gąbkowym, płytą montażową i odkręcanym panelem tylnym,
  • 2 sztuki paneli cokołu z przodu i z tyłu,
  • 2 sztuki paneli z prawego i lewego boku,
  • narożniki cokołu. 

Szafa EMOX typu monoblok jest kompatybilna z systemem szaf szeregowych ENUX tego producenta, co umożliwia szereg dodatkowych modyfikacji w razie potrzeby, na przykład panel tylny szafy wolnostojącej można zastąpić drzwiami. Uniwersalne są także inne akcesoria jak zamki czy drzwi wewnętrzne. Seria EMOX to doskonałe połączenie modułowości z wytrzymałością

Szafy typu monoblok w ofercie sklepu Obudowy24.pl

Szafy wolnostojące EMOX  ze stali nierdzewnej doskonale nadają się do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, gdyż ich stopień wytrzymałości zapewnia odporność na działanie warunków atmosferycznych i substancji chemicznych. Dzięki temu skutecznie zabezpieczają umieszczone w nich elementy automatyki przemysłowej. 

W naszym sklepie dostępne są także inne szafy sterownicze oraz szafki metalowe, szafki poliestrowe czy obudowy do zasilaczy. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.