Szafy Rack 12U

Jest 12 produktów

Wisząca szafa Rack 12U to niezbędny element wyposażenia wszędzie tam, gdzie trzeba uporządkować instalacje elektryczne. Proponujemy rozwiązania zweryfikowane pod kątem jakości oraz obowiązujących norm – współpracujemy z najlepszymi dostawcami. Szafa Rack 12U nadaje się do zabudowy mniej rozbudowanych sieci i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo instalacji znajdującej się w środku. Dostępne modele wykonane są z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo i występują w dwóch wariantach kolorystycznych. 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Szafa Rack 12U – zamów niezawodną obudowę do elektroniki

Szafa 12U dostępna jest w różnych wariantach – bez problemu dostosujesz szerokość, wysokość i głębokość obudowy do zapotrzebowania. Dbamy o rozbudowany asortyment, dlatego proponujemy modele w dwóch standardowych szerokościach montażowych (10 i 19 cali). Szafa Rackowa 12U to praktyczne rozwiązanie, ale warto wybrać obudowę, która gwarantuje jakość i zgodność z obowiązującymi normami. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie obudowy zapewniające bezpieczeństwo zarówno instalacji elektrycznej, jak i pracownikom oraz innym użytkownikom przestrzeni. Z tego względu każda szafa serwerowa 12U dostępna w asortymencie posiada potwierdzony stopień ochrony IP20. Gwarantujemy również:

  • solidną i trwałą konstrukcję,
  • uniwersalne wzornictwo,
  • szybki i prosty montaż,
  • wysoką odporność na korozję,
  • montaż drzwi ze szkła hartowanego.

Szafy Rack 12U stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie wśród naszych klientów – zapewniają maksymalny komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo instalowanej aparatury. Co więcej, są odporne na uszkodzenia i doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Pamiętaj jednak o montażu urządzenia wentylacyjnego, które zadba o optymalne warunki dla aparatury. Wybraliśmy szafy serwerowe 12U od najlepszych producentów – zamów jeden z dostępnych modeli i przekonaj się o trwałości szafy Rack 12U. 

Sprawdź również:

Szafy Rack