Szafy Rack 19

Jest 121 produktów

Szafa Rack 19” to standardowe rozwiązanie w większości serwerowni oraz centrów danych, przeznaczone do montażu switchy i serwerów. Oferujemy obudowy stojące i wiszące, co pozwala dostosować model do posiadanej przestrzeni i zapotrzebowania. Stojąca szafa Rack 19” doskonale sprawdzi się w przypadku rozbudowanych sieci, natomiast wisząca będzie idealna w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. 19-calowy system mocowania urządzeń jest najbardziej uniwersalny, stąd też popularność tego rozwiązania – niemniej poszczególne szafy Rack 19” różnią się między sobą wieloma parametrami.

na stronę
Pokazuje 1 - 40 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 121 elementów

Szafa Rack 19” – obudowa o uniwersalnym zastosowaniu

Szafa Rack 19 cali umożliwia estetyczną zabudowę aparatury, zapewniając jej maksymalną ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Aby wybrać odpowiedni model, należy uwzględnić takie kwestie jak:

  • możliwości instalacyjne (m.in. to, jaką przestrzenią dysponujemy), które pozwolą określić optymalne wymiary gabarytowe szafy, 
  • liczbę oraz wagę urządzeń przeznaczonych do zabudowy,
  • przeznaczenie szafy.

Oferowana przez nas szafa 19 cali to gwarancja jakości oraz zgodności z normami, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo aparatury oraz osób znajdujących się w pobliżu. Jednocześnie pozwala utrzymać porządek poprzez ukrycie mało estetycznych przewodów elektrycznych. Do produkcji wykorzystano stal wysokiej jakości, która poprzez malowanie proszkowe została zabezpieczona przed korozją. Konstrukcja szafy Rack 19” jest stabilna i trwała, co zapewnia długi czas użytkowania. Należy jednak pamiętać o instalacji dodatkowego urządzenia, które zabezpieczy układ przed przegrzaniem.

Zamów szafę Rack 19 cali o solidnej konstrukcji

Jeżeli nie masz pewności, która szafa dystrybucyjna 19” będzie odpowiednia, skontaktuj się z nami – pomagamy dobrać optymalne rozwiązanie do danego zastosowania. Warto jednak pamiętać, że jeśli planowana jest rozbudowa sieci, zdecydowanie lepiej zamówić wolnostojącą szafę Rack 19 cali. Takie rozwiązanie ułatwi również transport obudowy, jeżeli zajdzie taka konieczność. Jednak niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, możesz liczyć na trwałą konstrukcję szafy Rack, która zabezpieczy uporządkowaną aparaturę. 

Sprawdź również:

Szafy Rack