Szafy Rack 42U 

Jest 21 produktów

W naszym sklepie internetowym zapewniamy szeroki wybór obudów – szafa Rack 42U to idealne rozwiązanie do montażu rozbudowanego okablowania oraz urządzeń, dostępne w standardowej szerokości montażowej 19” oraz o maksymalnym udźwigu do 800 kg. Obudowę charakteryzuje solidne wykonanie, estetyczny wygląd oraz ponadprzeciętna trwałość. Stojąca szafa Rack 42U dostępna jest w kilku wymiarach i posiada klasę szczelności IP20, co pozwala dobrać model odpowiadający potrzebom danej aplikacji.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Szafa Rack 42U z szybką dostawą

Szafa 42U skutecznie zabezpiecza aparaturę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz dostępem nieupoważnionych osób. Wykonana z wysokiej jakości stali walcowanej, malowanej proszkowo zapewnia trwałość konstrukcji na długi czas oraz ochronę przed korozją. Szafa Rackowa 42U doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach z rozbudowanym zapleczem technologicznym, ale jest równie dobrym rozwiązaniem w przypadku intensywnie rozwijających się firm. Przeznaczona do samodzielnego montażu, nie sprawia problemów podczas łączenia poszczególnych elementów. Szafa serwerowa 42U renomowanego producenta to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również wygodnego użytkowania.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że szafa Rack 42U to niezbędny element wyposażenia w każdej serwerowni – stała się standardem porządkującym i zabezpieczającym aparaturę. Pomożemy Ci jednak wybrać najlepsze rozwiązanie, dzięki czemu unikniesz nietrafionego zakupu. Oferujemy stojące szafy Rack 42U wyróżniające się zgodnością z normami jakości, trwałą konstrukcją oraz konkurencyjną ceną. Naszym klientom zapewniamy również atrakcyjne warunki płatności oraz sprawną dostawę pod wskazany adres. Dzięki temu zapewnisz urządzeniom optymalne warunki do pracy oraz swobodny dostęp do aparatury, jeżeli będą prowadzone prace naprawcze.

Sprawdź również:

Szafy Rack