Szafy serwerowe Kielce

Jeśli chcesz zabezpieczyć posiadaną elektronikę, a dodatkowo estetycznie obudować okablowanie, szafa rack to rozwiązanie dla Ciebie. Szafa serwerowa chroni osprzęt elektryczny przed wpływem różnych czynników, a także pozytywnie wpływa na estetyczny wygląd pomieszczenia. W naszej ofercie szafa rack 19" występuje w różnych wariantach - szafa rack wisząca oraz szafa rack stojąca. Dzięki temu klienci z Kielc mogą wybrać optymalne rozwiązanie, stawiając na oszczędność miejsca i pieniędzy. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, a zamówione szafy rack dostarczamy na terenie Kielc i całej Polski. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę dla stałych klientów - poznaj nasze rozwiązania.

Szafy rack - obudowy do elektroniki w wielu wariantach

Szafa rack to obudowa, którą klienci z Kielc wykorzystują w różnych miejscach - od serwerowni, przez firmy, aż po domy. Dzięki dostępności szaf w różnych wariantach, z łatwością można wybrać obudowę przystosowaną do montażu w konkretnym miejscu. W naszym asortymencie dostępna jest szafa rack 19" w następujących wersjach:

  • szafa rack 6U, 9U, 18U, 24U, 33U, 42U,
  • szafa rack wisząca,
  • szafa rack stojąca,
  • szafa teleinformatyczna z drzwiami ze szkła hartowanego, perforowanymi lub metalowymi.

Szafy serwerowe jako skuteczne zabezpieczenie

Nie bez przyczyny szafa serwerowa rack skutecznie chroni aparaturę przed zapyleniem, wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi, czy dostępem osób niepowołanych. Każda obudowa dostępna w naszej ofercie cechuje się wytrzymałą, solidną konstrukcją. Szafa rack stanowi także ułatwienie dla osób prowadzących prace konserwacyjne czy naprawcze, zapewniając swobodny dostęp do uporządkowanej elektroniki.

Dlaczego warto być stałym klientem obudowy24.pl?

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy szafy rack oraz inne obudowy do elektroniki. Ponadto, klienci z Kielc, podejmujący z nami długofalową współpracę, mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Stałym klientom zapewniamy możliwość korzystania z indywidualnie ustalanych rabatów, negocjacji cen, czy dokonywania płatności z odroczonym terminem. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.