Szafy Rack 10

Jest 10 produktów

Szafa Rack 10” posiada najwęższy rozstaw szyn dostępny na rynku – z tego względu doskonale sprawdza się w instalacjach domowych oraz w firmach z sektora MŚP. Obudowa tego typu to dobre rozwiązanie w przypadku małych sieci oraz jako estetyczne zakończenie punktu dystrybucji okablowania. Oferowana przez nas szafa Rack 10” to gwarancja zgodności z obowiązującymi normami oraz szczelności IP20. Wykonana jest z malowanej proszkowo stali, która dodatkowo zabezpiecza obudowę przed korozją. Ze względu na niewielkie wymiary gabarytowe, szafy Rack 10” dostępne są wyłącznie w wersji wiszącej

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Szafa Rack 10” – niezbędna, kiedy brakuje miejsca do instalacji

Szafa Rack 10 cali umożliwia estetyczny montaż urządzeń nawet, jeżeli w danym pomieszczeniu nie przewidziano przestrzeni dla sprzętu sieciowego. Dostępne są szafy o wysokości 4U, 6U, 9U, 10U, 12U oraz 15U – to pozwala dostosować produkt do rzeczywistego zapotrzebowania. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w instalacjach sieci komputerowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także w instalacjach niskoprądowych, np. systemach alarmowych oraz monitoringu CCTV i IP. Wisząca szafa 10 cali stanowi zabezpieczenie uporządkowanej aparatury przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym niepowołanych osób. Ponadto:

  • jej konstrukcja umożliwia szybki montaż,
  • solidne wykonanie zapewnia długą żywotność szafy,
  • estetyczne wykończenie sprawdzi się w każdych wnętrzach,
  • możliwy jest montaż lewo- lub prawostronny,
  • maksymalne obciążenie wynosi 60 kg.

Konstrukcja szafy Rack 10” przeznaczona jest do samodzielnego montażu, co ułatwia jej transport – samo złożenie poszczególnych elementów nie zajmuje wiele czasu. Oferujemy wyłącznie szafy serwerowe od najlepszych dostawców, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz niezawodny produkt. Zamów solidną szafę Rack 10 cali przeznaczoną do małych instalacji.

Sprawdź również:

Szafy Rack