Cokoły do pulpitów sterowniczych ZBA

Jest 14 produktów

Cokoły do pulpitów serii ZBA to niezbędny element montażowy do tej konsoli sterowniczej pochodzącej od renomowanego włoskiego producenta firmy ETA. Są to elementy narożnikowe wykonane z solidnego i trwałego materiału, jakim jest blacha stalowa. Posiadają zaślepki z tworzywa sztucznego. W ofercie naszego sklepu elektronicznego dostępne są cokoły do pulpitów sterowniczych w różnych wersjach rozmiarowych. Każda z nich jest dopasowana do określonego modelu konsoli. 

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Cokoły do pulpitów ZBA — charakterystyka

Metalowe cokoły do pulpitów to elementy narożne wykonane z blachy stalowej giętej na prasie z nakładkami z PVC. Zgodnie ze standardowym wykończeniem stosowanym przez markę ETA są one pokryte farbą, nakładaną z wykorzystaniem katoferezy z zastosowaniem żywicy epoksydowej i proszków termoutwardzalnych. Dzięki temu ich powłoka ma wyjątkowe właściwości antykorozyjne.

Cokoły do pulpitów sterowniczych z serii ZBA od ETA wykonane są z blachy stalowej o grubości 2,5 mm. Posiadają zaślepki z tworzywa sztucznego, listwy boczne wytłoczone z 2 mm blachy stalowej. Kupując cokół z naszej oferty, mają Państwo pewność, że dany element pasuje do określonego pulpitu. Jeden kompletny zestaw zawiera:

  • 4 elementy narożnikowe wraz z zaślepkami

  • 2 panele przednie

  • 2 panele boczne

Cokoły występują w dwóch wysokościach: 100 oraz 200 mm.

Cokoły do pulpitów i inne produkty w ofercie sklepu Obudowy24.pl

W sklepie internetowym Obudowy24.pl posiadamy duży wybór produktów służących jako obudowy do elektroniki oraz automatyki przemysłowej i budynkowej, w tym: obudowy uniwersalne poliestrowe, poliwęglanowe, metalowe, ABS, aluminiowe, szafy sterownicze, pulpity sterowniczeobudowy do zasilaczy, cokoły do pulpitów czy rozdzielnice modułowe. 

Podczas dokonywania wyboru można skorzystać z dostępnej na stronie obszernej specyfikacji każdego artykułu. Pomocą służą też nasi specjaliści, którzy odpowiedzą na dodatkowe pytania i doradzą najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.