Pulpity sterownicze i konsole monoblok - ZBA

Polecamy konsole monoblok i pulpity sterownicze ZBA w konkurencyjnych cenach. W ofercie naszego sklepu elektronicznego znajdują się rozwiązania od sprawdzonych, pewnych dostawców. Jednym z nich jest włoska firma ETA, wiodący producent szaf sterowniczych i obudów, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Pulpity sterownicze ZBA marki ETA cenione są przede wszystkim za solidne wykonanie, dużą wytrzymałość i wieloletnią trwałość. 

Pulpity sterownicze ZBA — solidne i wytrzymałe

Nasz sklep z konsolami sterowniczymi  poleca linię pulpitów sterowniczych marki ETA, która cechuje się elegancką linią, a jednocześnie pozwala na dopasowanie pulpitu do wymagań poszczególnych użytkowników. W ramach tej linii na szczególną uwagę zasługuje pulpit sterowniczy serii ZBA, który można dostosować do posiadanego zaplecza technicznego oraz konstrukcji maszyn i urządzeń, przy których będzie używany. 

Konsola sterownicza ZBA jest wykonana z blachy stalowej pressbent o grubości 1,5 mm. Posiada płytę montażową z blachy stalowej sendzimir grubości 2,5 mm, zamontowaną w tylnej osłonie oraz regulowany wpust na okablowanie. W skład jej wyposażenia wchodzą:

  • pulpit sterowniczy ZBA,

  • panel górny z systemem zamykającym,

  • drzwi z podwójnymi zasuwami zamykającymi na klucz 3 mm,

  • płyta montażowa,

  • regulowana płyta dławieniowa.

Seria pulpitów sterowniczych ZBA typu monoblok jest kompatybilna z serią SBA tego producenta do zastosowania w prostych systemach.

Konsole monoblok ZBA w ofercie sklepu Obudowy24.pl

Oferowane przez nas pulpity monoblok typu konsola mają uniwersalne zastosowanie. Wynika to między innymi z tego, że mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur, od -40°C do +80°C. Posiadają wysoki stopień ochrony IP55. Pulpity sterownicze ZBA dostępne są w różnych rozmiarach. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy również do zapoznania się ze specyfikacją i opisem proponowanych przez nas produktów.

Nasza oferta jest znacznie szersza i dostępne są w niej również inne pulpity sterownicze, a także szafy sterownicze czy obudowy do zasilaczy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.