Szafy sterownicze, metalowe Radom

Wybierasz sprawdzone rozwiązania z zakresu elektroniki? Postaw na szafy sterownicze, szafki naścienne, pulpity i obudowy do urządzeń elektronicznych renomowanych marek. W ofercie sklepu internetowego obudowy24.pl znajdziesz certyfikowane produkty do montażu urządzeń elektronicznych i elementów automatyki od ABTECH, ETA, IBOCO czy Kradex. Zapewniamy dostęp do szerokiego asortymentu obejmującego m.in. szafy metalowe IP55 i szafki poliestrowe, niezawodne w pracy instalatorów, monterów, automatyków, serwerowni czy firm z sektora produkcyjnego. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży pomagamy naszym klientom w wyborze produktów dostosowanych do ich potrzeb, a także zapewniamy szybką wysyłkę zamówień do Radomia i innych miast Polski. Stałym klientom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy!

Dla bezpieczeństwa i wygody - szafy sterownicze i inne rozwiązania od obudowy24.pl

Oferowane szafy sterownicze oraz pozostałe produkty stanowią optymalne zabezpieczenie dla elektroniki. Są odporne na wilgoć, pyły czy uszkodzenia mechaniczne, a do tego są wygodne w użytkowaniu. Wśród produktów klienci z Radomia i całej Polski znajdą:

  • szafki i szafy sterownicze, w tym m.in. szafy metalowe wolnostojące, szafki ze stali nierdzewnej, szafki poliestrowe, pulpity sterownicze,
  • obudowy do elektroniki, w tym obudowy uniwersalne,
  • szafy teleinformatyczne Rack 19".

W naszym asortymencie znajdziesz szafy metalowe, szafki IP66, pulpity i obudowy elektroniczne dostosowane do Twoich potrzeb - oferujemy produkty dostępne w różnych rozmiarach.

Szafa rack - obudowa do zadań specjalnych

Szafa rack to obudowa występująca w wielu różnych wariantach, przeznaczona zarówno do mniej, jak i bardziej rozbudowanych instalacji elektrycznych. Z jej pomocą możliwe jest uporządkowanie aparatury elektronicznej oraz zapewnienie jej odpowiedniego zabezpieczenia. Szafa serwerowa dostępna w naszej ofercie to standardowa obudowa o szerokości 19”, jednak w zależności od modelu może różnić się pozostałymi gabarytami oraz konstrukcją. Wśród rozwiązań obudowy24.pl dostępna jest szafa rack wisząca - niezawodna w małych pomieszczeniach oraz do zabudowy mniejszych instalacji oraz szafa rack stojąca - idealna do zabudowy rozbudowanej aparatury. Niezależnie od modelu, każda szafa serwerowa pozwoli zadbać o odpowiednie utrzymanie urządzeń elektronicznych i ich prawidłowe funkcjonowanie.

Dlaczego warto być naszym stałym klientem?

Niezawodne produkty oraz profesjonalne doradztwo to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom. Dla firm z Radomia i innych miast podejmujących z nami długofalową współpracę przygotowaliśmy dodatkowe udogodnienia. Zapewniamy możliwość negocjacji cen, dokonywania płatności z odroczonym terminem oraz korzystania z indywidualnie ustalanych rabatów. Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami!

Szafy metalowe i sterownicze - sprawdź nasze produkty